Časté dotazy

Za jak dlouho platba proběhla od doby, kdy jsem požádal o přeměnu bodů na hotovost?

Platby se provádějí kolem 15. dne každého měsíce u osob, které v předchozím měsíci požádaly o převod bodů na hotovost.

Nedostatek údajů potřebných k bankovnímu převodu nebo jejich nesprávnost automaticky povede k odložení platby o další měsíc, až po opravě nebo doplnění těchto údajů.

Proč musím sdělovat svůj osobní číselný kód, abych obdržel peníze?

Osobní číselný kód je nutný k přiznání platby Finanční správě a k zaplacení daně. Daň hradí v plné výši naše společnost.

Jak získám peníze za body získané v anketách?

Pro přeměnu bodů na hotovost, když máte alespoň 1000 bodů, musíte požádat o platbu ze svého účtu (klikněte na tlačítko "Platba" nad tabulkou historie bodů).

Platba se provádí bankovním převodem, a proto nám musíte poskytnout následující údaje:

 • název
 • Jméno
 • Osobní identifikační číslo
 • Adresa
 • Telefonní číslo
 • Účet IBAN (běžný účet otevřený v národní měně)
 • banka

Pro provedení platby je nutné vyplnit výše uvedené údaje přímo ve vašem účtu Daedalus Online. Platba bude provedena v národní měně.

Číslo IBAN musí být dlouhé 24 znaků, musí být velké a nesmí obsahovat mezery.

Nedostatek údajů potřebných k bankovnímu převodu nebo jejich nesprávnost automaticky povede k odložení platby o další měsíc, až po opravě nebo doplnění těchto údajů.

Co mohu dělat, když jsem neobdržel svou platbu, ale moje body byly aktualizovány?

Body se aktualizují vždy poté, co se ujistíme, že byly provedeny platby, takže datum, kdy si všimnete, že byly body aktualizovány, není stejné jako při platbě, takže transakci nemusí správně identifikovat. Pro podrobné informace nám prosím pošlete e-mail na survey_ro@daedalusonline.eu

Je povinné žádat o peníze, když dosáhnu hranice 1000 bodů?

O přeměnu bodů na hotovost můžete požádat až poté, co dosáhnete hranice 1000 bodů.

Můžete však očekávat, že získáte více bodů a požádáte o platbu, když to uznáte za vhodné.

Co mohu dělat, když jsem zapomněl heslo?

Heslo můžete resetovat podle následujících kroků:

 1. Přejděte do části http://en.daedalusonline.eu/ „Přihlášení“.
 2. Klikněte na text „Pokud jste heslo zapomněli, můžete jej resetovat“
 3. Zadejte své uživatelské jméno / e-mail a klikněte na "Odeslat aktivační odkaz"
 4. Klikněte na "Obnovit heslo" v e-mailu, který jste obdrželi
 5. Zadejte a potvrďte nové heslo, klikněte na „Změnit heslo“ a poté na „Přejít“
Co mohu dělat, když jsem zapomněl své uživatelské jméno?

Uživatelské jméno je většinou stejné jako e-mailová adresa.

Pokud ne, napište nám e-mail na survey_ro@daedalusonline.eu.

Jak změním svou e-mailovou adresu – uživatelské jméno?

Chcete-li ve výchozím nastavení změnit svou e-mailovou adresu, můžete postupovat podle níže uvedených kroků pro uživatelské jméno:

 1. Přejděte na https://survey.daedalusonline.eu/paneln/Login.aspx;
 2. Vyplňte e-mailovou adresu, se kterou jste aktuálně registrováni, a heslo;
 3. V sekci "obecné informace" můžete vyplnit "nový email" a "přepsat email";
 4. Klikněte na tlačítko „uložit e-mail“;
 5. Při příštím přihlášení budete moci použít nový e-mail vyplněný ve výše uvedených krocích.
Jak často dostávám pozvánky k hlasování?

Pozvánky na průzkumy jsou zasílány e-mailem / aplikací lidem, kteří splňují určitá kritéria požadovaná zákazníky. Nemůžeme určit, jak často budete pozvánky k hlasování dostávat, ale ujišťujeme vás, že vám je zašleme, kdykoli to bude nutné. Nenechte si ujít dotazník s každoroční aktualizací dat, zvyšuje šanci na obdržení více dotazníků a je vhodný zejména pro váš profil.
Pozvánky mohou také skončit ve složce SPAM, proto se sem prosím pravidelně vracejte, abyste si nenechali ujít příležitost zúčastnit se hlasování. Své nastavení si můžete nastavit tak, že už od nás nebudete dostávat e-maily ve SPAMu a uložit si naši e-mailovou adresu (survey_ro@daedalusonline.eu) do svého adresáře do kontaktů.

Proč již nedostávám pozvánky k hlasování?

Pro průzkumy jsou pozvánky zasílány lidem, kteří splňují určitá kritéria požadovaná klientem. Nemůžeme zaručit určitý počet pozvánek k hlasování v určitém časovém období.

Další možnou příčinou nízkého počtu přijatých pozvánek je nedostatek informací o vás.

Vyplňte prosím správně všechny požadované údaje v náborovém dotazníku a ve webcruiseru a dejte nám vědět, až se tyto údaje změní.

Kolik bodů dostanu za vyplnění průzkumů?

Za každý vyplněný průzkum získá každý určitý počet bodů v závislosti na délce a náročnosti průzkumu. V každé pozvánce do průzkumu bude vyplněna informace o délce trvání průzkumu, termínu vyplnění a zejména počtu bodů, které za jeho úplné nebo částečné vyplnění získáte.

Co mohu udělat pro uzavření účtu / odhlášení z odběru?

Pokud se chcete odhlásit, můžete poslat e-mail na survey_ro@daedalusonline.eu s předmětem „odhlásit“. Počkejte prosím 5 pracovních dnů, než budou vaše informace zcela odstraněny z naší databáze.

Mohu mít více účtů Daedalus Online?

Každý má právo připojit se ke komunitě Daedalus Online pomocí jediné e-mailové adresy.

Pokud se zjistí, že osoba má více účtů, Daedalus New Media Research si vyhrazuje právo deaktivovat všechny účty této osoby bez předchozího upozornění.

Dostanu body za doporučení přátelům?

Body získáváte pouze za doporučení a přihlášení přátel, když běží kampaň za doporučení. O zahájení takové kampaně vás vždy upozorníme e-mailem.

Může být můj účet uzavřen bez informování a bez mého souhlasu?

Pokud se zjistí, že osoba má více účtů, Daedalus New Media Research si vyhrazuje právo deaktivovat všechny účty této osoby bez předchozího upozornění.

Aby byla zaručena kvalita statistické analýzy, kterou poskytuje Daedalus New Media Research zákazníkům, je pravidelně kontrolováno, zda existují respondenti, kteří v obdržených průzkumech nabízejí nevhodné odpovědi, jako jsou nadávky, reagují příliš rychle, že ani nemají čas. ke čtení otázek atd. Pokud je takové chování zjištěno, Daedalus New Media Research si vyhrazuje právo vymazat respondenta z databáze bez předchozího upozornění a bez odůvodnění rozhodnutí.

Jaká témata/témata dostávají průzkumy, které dostávám?

Zabývají se tématy, jako je testování produktů, testování televizní reklamy, uvádění nových produktů na trh a spokojenost zákazníků s produktem/službou. Vaše odpovědi pomohou vyvinout a zlepšit daný produkt/službu.

Mohu před přihlášením obdržet vzorový průzkum?

Průzkumy jsou zasílány pouze respondentům registrovaným v komunitě Daedalus Online. Neexistují žádné modelové průzkumy, které byste mohli vyplnit. Každý průzkum, který jsme obdrželi e-mailem od našich respondentů, je skutečnou pozvánkou k online průzkumu trhu a jejich odpovědi mohou ovlivnit budoucnost trhu, pomoci výrobcům rozhodovat se na základě jejich zpětné vazby.

Mohu zjistit své osobní údaje, pokud odpovím na průzkum?

Vaše osobní údaje se nedostanou k našim zákazníkům ani třetím stranám/společnostem. Odpovědi v dotaznících jsou depersonalizovány a následně statisticky zpracovány.

Proč se anketa uzavřela po prvních otázkách na můj profil?

Anketa se může uzavřít po prvních demografických otázkách, protože neodpovídá profilu, který hledáte. Když se připojíte a aktualizujete svou komunitu, obdržíte pozvánky k průzkumům na základě vašich vyplněných demografických údajů. Vezměme si příklad: hledáme respondenty z Bukurešti ve věku 35-45 let, abychom zjistili jejich názor na vůz FORD. Pozvánku do průzkumu dostanete, pokud jste z Bukurešti a jste v tomto věkovém rozmezí, ale pokud nejste řidič FORD, ale jiného typu auta, nesedí vám do profilu, protože chcete zpětnou vazbu pouze od respondentů, kteří jezdí FORD a znám do detailu jeho vlastnosti. Za čas strávený vyplňováním kvalifikačních otázek tedy získáte 20 bodů. Toto je jen příklad toho, proč dostáváte průzkumy, ale nemusíte mít nárok na jejich vyplnění.

Mohu vyplnit průzkumy v zahraničí?

Průzkumy lze vyplnit pouze ze země, kde jste registrováni. Každá země má jiné produkty a služby nebo existují stejné produkty, ale liší se kvalitou, chováním, cenou, i když jsou v mezinárodním oběhu, takže je důležité odpovídat na průzkumy pouze tehdy, když jste v zemi, kde se nacházíte - Zaregistrovali jste se. Také pokud se pokusíte vyplnit průzkumy, když nejste v zemi, kde jste se zaregistrovali, narazíte na mnoho chyb v přístupu, protože vždy existuje zabezpečení, abychom mohli zajistit přesnost údajů.

Pokud jste odjeli na omezenou dobu do zahraničí, ať už na dovolenou nebo za prací, můžete nám napsat e-mail, abychom váš účet deaktivovali, dokud se nevrátíte do země. Dejte nám prosím vědět, až budete chtít znovu aktivovat svůj účet.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud Daedalus Online zjistí, že dokončujete průzkumy v jiné zemi, kde jste usazeni, má právo uzavřít váš účet bez opětovné aktivace až do vašeho návratu, protože je povinen shromažďovat údaje o produktech a službách umístěných v zemi kterou jste zaregistrovali.

Mohu hlasování obnovit nebo pozastavit?

Průzkumy jsou většinou přístupné pouze jednou, proto prosím nepřerušujte průzkum po jeho otevření. Také nepoužívejte klávesnici nebo jiná tlačítka, jako je (zpět), pokud to není jasně uvedeno v průzkumu, protože riskujete, že jej přerušíte a nebudete moci pokračovat, čímž ztratíte možnost získat body za částečné nebo úplné dokončení.

Proč byly mé body z úplně dokončeného průzkumu staženy?

Úpravu / stažení již aktualizovaného skóre lze provést, když se po uzavření studie provedou podrobné ruční kontroly, aby se zjistila přesnost obdržených údajů a existují rozporuplné odpovědi nebo nedostatek / nekonzistence odpovědí na otevřené otázky.

Dalším důvodem, proč mohou být body odebrány poté, co dokončíte průzkum jako celek, je průměrná doba trvání, která se může během sběru dat změnit. Průměrná doba trvání * uvedená v pozvánce k průzkumu je přibližná, která se může v průběhu sběru měnit v závislosti na mediánu trvání ** (průměrná doba trvání respondentů s plným statusem), implicitně se bude alokace počtu bodů měnit podle bodového systému . Pokud je střední doba trvání kratší než průměrná doba trvání, body budou po skončení studie odečteny, a pokud je střední doba trvání delší než průměr, budou vašemu účtu Daedalus Online přiděleny body navíc.
* Průměrná doba trvání je počáteční doba trvání stanovená klientem a je uvedena v pozvánce k dotazníku.

** Medián trvání je průměrné trvání respondentů s plným statusem.

Co mám dělat, když během průzkumu nebo během něj dostanu chyby?

Omlouváme se, pokud narazíte na takové problémy, které vám brání ve vyplnění průzkumu, neustále pracujeme na zlepšení procesu vyplňování.

Udělejte prosím snímek obrazovky zobrazené chyby a pošlete nám e-mail s některými podrobnostmi: kdy se zobrazila (na začátku, během nebo na konci průzkumu), pokud se zobrazila po atypickém kroku, jakýkoli detail nám pomůže odeslat zpětnou vazbu technickému týmu, aby podnikl nezbytné kroky k vyřešení problémů. Upozorňujeme, že chyby nemusí být vždy během shromažďování odstraněny, ale může jít o příklad, který bychom měli následovat, abychom se v budoucích průzkumech neobjevili. Velkou část obdržených průzkumů tvoří zákazníci, pro které je sbírka prováděna, proto Daedalus Online nemůže do převzetí odpovědnosti a řešení chyb vůbec zasahovat.

Proč dostávám pozvánky v den vypršení platnosti ankety / Proč se anketa uzavírá dříve, než je uzávěrka uvedená v pozvánce?

Zasíláme větší počet pozvánek, než je požadovaný počet odpovědí, protože ne každý, kdo pozvánku obdrží, odpovídá na každý námi zaslaný průzkum a termín vyplnění je stanoven na základě požadavků koncového zákazníka. Pokud je míra odpovědí v průzkumu vyšší než ta, která byla vypočtena při odesílání pozvánek na základě předchozích průzkumů, průzkum se uzavře dříve, než je uzávěrka uvedená v pozvánce. Bohužel to není něco, co můžeme ovlivnit, protože je to na respondentech, a proto nemůžeme napsat přesný čas (hodinu) uzavření průzkumu, jak jsme byli v minulosti požádáni, ale jsou i situace, kdy to lze zavřít o jeden, dva dny dříve. Existují také studie, pro které je vyžadován pevný počet dotazníků za den a po vyplnění / dosažení tohoto počtu se průzkum pozastaví až do data zapsaného v poli, které se zobrazí po otevření odkazu, který lze znovu otevřít v té době.

Proč mi přišla zpráva, že nedostávám body?

Důvodem zrušení platnosti je buď podstatně kratší doba vyplnění, než je průměrná doba vyplnění tohoto průzkumu, která je stanovena předběžným testováním, takže dotazníky, které jsou vyplněny v nedostatečném čase na přečtení alespoň všeho napsaného v dotazníku, nebudou přijaty . Dalším důvodem pro zrušení platnosti jsou rozporuplné odpovědi nebo nedostatek/nekonzistence odpovědí na otevřené otázky. To vše jsou znehodnocení kvality a všechny znehodnocené dotazníky je třeba předělat.

Proč jsem získal méně bodů, než bylo uvedeno v pozvánce k průzkumu?

Pokud jste získali minimální počet bodů (20), znamená to, že jste buď nesplnili vlastnosti požadované zákazníkem (neshodujete se s profilem, který hledáte), nebo jste již dosáhli maximálního limitu vyplněných dotazníků odpovídajících profil.

Proč neaktualizovat body ihned po dokončení průzkumů?

Může se stát, že body za určité průzkumy se na vašem účtu aktualizují po uzavření průzkumu a sesbírání konečných dat.

Co mohu dělat, když zjistím, že můj průzkum nesplňuje mé zásady a hodnoty?

Pokud průzkum neodpovídá vašim zásadám a hodnotám nebo se domníváte, že se týká sociální situace, ve které se cítíte omezeni nebo nepohodlní odpovídat, máte plné právo odmítnout jeho vyplnění až do konce, protože účast je dobrovolná. Pokud to považujete za užitečné, můžete nám poslat e-mail se svou zpětnou vazbou, a pokud se jedná o relevantní pozorování pro výzkum a přístup respondentů, zašleme jej klientovi. Upozorňujeme, že jakékoli přerušené nebo neúplné průzkumy, které vedou ke ztrátě bodů, nebudou moci být aktualizovány.

Co se stane, když neodpovím na všechny obdržené průzkumy?

Těšíme se pokaždé, když přijmete naše pozvání k vyplnění průzkumů, ALE nemusíte odpovídat na všechny obdržené pozvánky. Průzkumy můžete vyplnit, když budete mít potřebný čas, účast je dobrovolná, sami se rozhodnete, kdy a zda chcete na průzkumy odpovědět.
Je však důležité poznamenat, že dlouhá doba nečinnosti může vést k uzavření účtu. Pokud jste během posledních 6 měsíců neodpověděli na e-mailový průzkum, váš účet může být uzavřen, dokud nebudete moci obnovit činnost. Také vyplnění co největšího počtu průzkumů vás může automaticky zapsat do GOLD Clubu a jsou zde další výhody (ceny, tomboly atd.). Doporučujeme vám vyplnit co nejvíce průzkumů, abyste mohli využívat výhod GOLD Clubu.

Pokud po testování produktu zaznamenám vedlejší účinky, kdo je za ně zodpovědný?

Kromě vzácných a nepravděpodobných situací alergie na složky testovaných produktů, o kterých nevíte, vám testované produkty nemusí způsobit žádné vedlejší účinky. V situacích, kdy produkty obsahují potenciálně alergenní složky (např. ořechy, mléčné výrobky), jsou respondenti na tyto složky upozorněni a v případě alergií nejsou vybíráni do testovacího vzorku. Všechny výrobky mají certifikát kvality a jsou v záruční době. Pokud respondent ví, že má alergii na některé složky a z různých důvodů se vyhýbá jejich uvádění a je spouštěn vedlejšími účinky nebo silnými alergiemi, je na vlastní riziko.

Pokud se rozhodnu otestovat své produkty doma, jaká jsou rizika pro mé fyzické zdraví (vedlejší účinky) z produktů, které obdržím k testování?

Obecně platí, že produkty, které mají být testovány, jsou spotřební produkty. Mohou to být potraviny, nápoje, čisticí prostředky nebo prostředky osobní hygieny atd. Testované výrobky mají certifikát kvality a jsou vždy v záruce, platné. Produkty běžně dostupné v obchodech, které ze své podstaty nepředstavují zdravotní riziko/nežádoucí reakci, jsou obecně testovány. V některých případech se testují produkty vyvinuté v laboratořích velkých výrobních společností. V tomto případě je k výrobkům přiložen záruční list. Datum expirace je viditelné na všech testovaných produktech, i když nejsou označeny.

Pokud se již nechci účastnit testování produktů doma a již nedostávám produkty, mohu svůj souhlas odvolat?

Souhlas s účastí na testování produktů je zásadní, nezakládá pevné závazky pro respondenty. Pokud se nechcete zúčastnit, stačí zaslat e-mail na survey_ro@daedalusonline.eu a v budoucnu již nebudete dostávat žádosti o testování produktů.

Existuje předvýběr lidí na testování produktu?

Ano, většinou probíhá předvýběr lidí na testování produktu v závislosti na sociodemografických charakteristikách výrobce. Vylučujeme také osoby, které mají alergii na některou ze složek produktů testovaných na základě předvýběrového dotazníku.

Jsou produkty obdržené domů k otestování, prošlé nebo prošlé?

Všechny produkty podléhající rychlé zkáze předložené k testování jsou platné, což je jasně uvedeno na produktu. Doba použitelnosti musí pokrývat alespoň období, během kterého má být tento výrobek testován.

Jsou náklady na dopravu hrazeny společností nebo je musím hradit sám?

Veškeré náklady na dopravu nese Daedalus Online nebo případně výrobce.

Zůstávají mi produkty dané k testování ke spotřebě, ale pokud na ně zašlu zpětnou vazbu, nebo je musím vrátit?

Produkty k testování zůstávají definitivně u respondentů od okamžiku jejich dodání. Neexistuje žádná povinnost vrátit produkty, i když jste si to rozmysleli a již nechcete produkt testovat.

Pokud nejsem s výrobkem spokojen nebo ho považuji za ohrožení mého zdraví, mohu přestat testovat? Budu muset produkt vrátit?

Respondenti jsou dotázáni, zda chtějí produkty otestovat, než jim budou zaslány. Pokud jste souhlasili s testováním produktu a následně nám z různých důvodů nedůvěřujete, že produkt otestujeme, můžete nám dát vědět. V tomto případě nebudete muset produkty vracet a nehrozí vám žádná finanční pokuta. Takové opakované chování však může mít za následek ignorování dalšího testování produktu.

Musím hlásit daňovému úřadu platby přijaté za průzkumy?

Platby každoročně přiznává Finanční správě společnost Daedalus New Media Research SRL a ta také platí daň v plné výši.