Правила експлуатації

Вхід до панелі

Кожен може вільно приєднатися до спільноти Daedalus Online. Однак ми залишаємо за собою право відмовити в доступі до панелі без пояснень.

Daedalus Online проводить опитування в таких областях, як: попереднє тестування телевізійної реклами, запуск нових продуктів, вимірювання задоволеності клієнтів тощо. Кожне дослідження адаптовано для мешканців певних територій. Для точності даних ми залишаємо за собою право відмовити в доступі до панелі осіб, які проживають в іншій країні. Якщо буде виявлено, що особа проживає в країні, відмінній від тієї, яка була заявлена ​​для реєстрації, Daedalus New Media Research залишає за собою право деактивувати обліковий запис цієї особи.

Ні за яких обставин особа, яка працює в Daedalus New Media Research, не може входити до цієї спільноти.

Реєстрація та особиста інформація

Оскільки Daedalus New Media Research має надавати своїм клієнтам статистичний аналіз, нам потрібна певна особиста інформація від вас, а також конфіденційна інформація, наприклад, дохід. Надання цієї інформації є умовою входу в панель.

Daedalus New Media Research не збирає дані від осіб віком до 14 років без згоди їхніх батьків або законного представника.

Якщо ви є батьком або законним опікуном, який виявив, що неповнолітній або дитина віком до 14 років передали ваші персональні дані без вашого дозволу чи згоди, ми видалимо ці дані на ваш запит. Щоб подати запит на видалення даних вашого неповнолітнього, надішліть електронний лист на адресу survey_ro@daedalusonline.eu з іменем користувача та/або адресою електронної пошти, наданими вашим неповнолітнім.

Вийдіть з панелі

Люди, які є членами спільноти Daedalus Online, можуть у будь-який час висловити бажання покинути цю панель. Невдовзі після цього інформація про цю особу видаляється з бази даних, і зв’язуватися з нею більше не буде.

Якщо особа не відповідала на опитування більше 12 місяців, ця особа буде визнана неактивною. Daedalus New Media Research залишає за собою право видаляти всіх неактивних учасників.

Щоб гарантувати якість наданого статистичного аналізу, Daedalus New Media Research залишає за собою право деактивувати учасників, які заповнили анкети набагато швидше, ніж середня тривалість, розрахована системою без попереднього повідомлення.

Щоб забезпечити якість статистичного аналізу, який компанія Daedalus New Media Research надає клієнтам, ми регулярно змінюємо членів спільноти. Daedalus New Media Research залишає за собою право видалити учасника дискусії з бази даних без попереднього повідомлення та без обґрунтування рішення.

Як працює громада?

Усі члени спільноти Daedalus Online погодилися отримувати запрошення електронною поштою та відповідати на опитування. Участь в опитуваннях не є обов’язковим. Анкету можна заповнити лише один раз.

Забороняється ведення двох або більше рахунків однією особою. Daedalus New Media Research залишає за собою право деактивувати облікові записи тих, хто порушує це правило.

Питання для опитування можна надіслати за адресою: survey_ro@daedalusonline.eu.

Daedalus New Media Reseach вжив заходів для захисту ваших даних. Однак, якщо в електронному листі, надісланому респондентам, з’являється вірус, Daedalus New Media Research жодним чином не несе відповідальності за наслідки цих проблем, а респонденти не можуть жодним чином вимагати матеріальну чи іншу шкоду.

Daedalus New Media Research не може гарантувати мінімальну чи максимальну кількість запрошень, які будуть надіслані кожному учаснику дискусії протягом року.

Коли достатня кількість респондентів, кажучи статистично, відповіла на опитування, Daedalus New Media Research або клієнт має право в будь-який момент закрити проект і відмовитися від будь-якої відповіді на опитування.

Запис відповідей на опитування

Окрім персональних даних респондентів, Daedalus New Media Research також зберігає іншу інформацію чи відповіді на опитування. Ця інформація може стосуватися приватних контактних даних, політичних поглядів тощо.

Люди в онлайн-спільноті Daedalus погоджуються, що Daedalus New Media Research має зберігати всю цю інформацію для статистичного використання в майбутньому.

Кожен має право запитати у Daedalus New Media Research інформацію про дані, що зберігаються про нього. Він також може вимагати виправлення цих даних.

Передача даних третій стороні

Члени спільноти Daedalus Online погоджуються, що Daedalus New Media Research має надавати інформацію та відповіді на опитування іншій фірмі з маркетингових досліджень. Однак ця компанія з дослідження ринку використовуватиме цю інформацію лише в статистичному сенсі, не розкриваючи імені, адреси чи іншої приватної інформації особи.

Умови участі

Daedalus New Media Research залишає за собою право змінювати правила роботи панелі в будь-який час. Усі учасники будуть повідомлені про ці речі.

Перетворення та нарахування балів

Коли респондент набере хоча б 1000 балів, він може перетворити їх на гроші. 100 балів еквівалентно одному євро. Оплата буде здійснюватися в національній валюті за офіційним курсом на день оплати.

Daedalus New Media Research залишає за собою право не присуджувати бали особі або відкликати їх, якщо буде доведено, що особа дала неправдиві відповіді на опитування, відповіла від імені іншої особи або не дотримувалася правил участі.

Цей сайт використовує файли cookie та цифрові відбитки пальців. Погоджуючись приєднатися до спільноти Daedalus Online, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie та цифрових відбитків пальців.

Конфіденційність

Інформація, зібрана в результаті опитувань, є конфіденційною. Метою онлайн-опитування є збір статистичної інформації про групи, а не окремих осіб. Інформація, зібрана на індивідуальному рівні, жодним чином не оприлюднюється. Daedalus New Media Research може час від часу надавати зібрану інформацію іншій дослідницькій фірмі, але вона також обробляє інформацію статистично та підпорядковується тим самим правилам конфіденційності.

Добровільна участь

Участь у навчанні є добровільною. Членство в спільноті Daedalus Online ґрунтується на вашій прямій згоді. Ви можете в будь-який час відмовитися від участі, вимагати повного або часткового видалення інформації.

Приєднуючись до спільноти Daedalus Online, ви погоджуєтеся отримувати електронною поштою запрошення взяти участь у наших опитуваннях.

Чому ми просимо надати вашу особисту інформацію

Щоб стати членом нашої спільноти, вам потрібно пройти невелике опитування. Цим ми збираємо особисту інформацію разом з іншою інформацією, що стосується наступних опитувань. Ми просимо вказати вашу електронну адресу, щоб надіслати вам запрошення на опитування. Інформація, яку ми просимо, як-от ім’я, адреса, стать, дата народження, допомагає нам вибрати, які опитування запросити.

Мене повідомили, що я маю право заперечити проти обробки персональних даних, що стосуються мене, та вимагати видалення даних. Щоб скористатися цими правами, я можу подати заявку онлайн на адресу електронної поштиsurvey_ro@daedalusonline.euз текстом ВІДМОВИТИСЯ ВІД ОБРОБКИ ДАНИХ. Я також маю право звернутися до суду.

Вихід із спільноти

Якщо ви хочете вийти з онлайн-спільноти Daedalus Online, ви можете надіслати електронний лист на адресу: survey_ro@daedalusonline.eu з темою «ВІДПІДПИСАТИСЯ».

Будь ласка, зачекайте 5 робочих днів, поки ваша інформація буде повністю видалена з нашої бази даних.

Безпека даних

Daedalus New Media Research доклав усіх зусиль для збереження інформації, наданої її учасниками, на захищеному сервері. Дані зберігаються на сервері паролів. Доступ до цієї інформації мають лише уповноважені особи. Доступ до цієї інформації обмежений кількома співробітниками Daedalus New Media Research.

Юридичне повідомлення

Нам може знадобитися надати особисту інформацію, коли цього вимагає закон.

Участь дітей у навчанні

Daedalus New Media Research не збирає дані від осіб віком до 14 років без згоди їхніх батьків або законного представника.

Якщо ви є батьком або законним опікуном, який виявив, що неповнолітній або дитина віком до 14 років передали ваші персональні дані без вашого дозволу чи згоди, ми видалимо ці дані на ваш запит. Щоб подати запит на видалення даних вашого неповнолітнього, надішліть електронний лист на адресу survey_ro@daedalusonline.eu з іменем користувача та/або адресою електронної пошти, наданими вашим неповнолітнім.

Авторське право

Цей сайт є власністю Daedalus New Media Research.

Усі дослідження, в яких ви берете участь, є власністю Daedalus New Media Research або її клієнтів, фізичних чи юридичних осіб.

Діє для всього тексту, зображень, графіки, фільмів тощо. Трансформація, тиражування, переклад, збереження або публікація матеріалів на сайті або в онлайн-опитуваннях заборонені законом про авторське право. Порушення цього закону карається згідно із чинним законодавством Румунської держави.