Регламент – Gold Club

Правила та умови "GOLD Respondents Club"

Стаття 1. Організатор кампанії:

Організатором кампанії є компанія SC Daedalus New Media Research SRL, що знаходиться в Бухаресті, Каліфорнія. Floreasca Nr 169, сектор 2, CUI: 2560656, Зареєстровано в Торговому реєстрі за. J40 /6306/27.05.2009, рахунок Рахунок RO36INGB0000999902012334, відкритий в Banca ING, Бухарест, РУМУНІЯ, оператор персональних даних з номером 12502, представлений Лаурентіу Сергі на посаді адміністратора. Акція буде проводитися відповідно до положень цього Положення, яке є обов’язковим для всіх учасників. Організатор залишає за собою право вносити зміни до цих правил, але не до попереднього повідомлення громадськості.

 

Стаття 2. Тривалість і площа Акції:

Кваліфікація в Клубі респондентів GOLD заснована на діяльності, яку респонденти мали у 2020 році, і вони будуть користуватися привілеями цього положення протягом 2021 року. Кампанія діє з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року на 2020 рік.

 

Стаття 3. Право участі:

У цьому конкурсі можуть брати участь усі особи з румунським громадянством, яким на момент початку конкурсу виповнилося 18 років, які проживають в Румунії, які зареєстровані в панелі Daedalus Online та відповідають іншим умовам, викладеним у цьому Положенні. Співробітники Daedalus New Media Research та будь-які інші особи, безпосередньо пов’язані з цим конкурсом, не можуть брати участь у цьому конкурсі.

 

Стаття 4. Механізм розвитку

Тема конкурсу: Заповніть якомога більше анкет і станете членом Клубу респондентів GOLD

Щоб потрапити в цей клуб, респонденти повинні відповідати наступним умовам:

 1. зареєструватися в панелі Daedalus Online в період з 2012 по 2020 рік;
 2. бути громадянами Румунії, які проживають в Румунії;
 3. мати не менше 18 років;
 4. відповідати щонайменше на 50% отриманих анкет і заповнювати мінімум 5 анкет у попередньому році (2020).

!ОБЕРЕЖНО! Це положення діє не лише для респондентів, які зареєструвалися у 2012 році та все ще активні, але й для всіх респондентів, які зареєструвалися протягом багатьох років до кінця 2020 року та дотримуються механізму, викладеного вище. Одним з найважливіших правил (4) є те, що стосується рівня відповідей респондентів з 1 січня 2020 року по 31 січня 2020 року.

Учасник матиме право брати участь з одного облікового запису під час кампанії. Якщо Організатор визначає, що кілька облікових записів належать одному учаснику, він залишає за собою право анулювати як його акаунти, так і його участь.

 

Стаття 5. Призи, які отримують лише респонденти GOLD Club:

 1. при кожному знятті грошей вони отримають бонус на 10% більше від вартості знятих грошей цього року;
 2. автоматично отримає право на розіграш золотих злитків вагою 5 г кожен раз на два роки;
 3. отримаєте більше балів за рекомендацію друзям приєднатися до спільноти Daedalus Online;
 4. вони отримають усі попередні переваги та продовжуватимуть брати участь у розіграшах місячних та річних призів.

нагороди ПОЯСНЕННЯ:

 1. Бонус 10%: застосовується щоразу, коли респонденти цього клубу надсилають запит на оплату в період з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року.
 2. дворічна лотерея із золотими злитками: двох переможців буде розіграно за жеребом.
 3. бали за рекомендацію друзів: бали оновлюватимуться лише тоді, коли відкриті відкриті кампанії. Оцінка для респондентів GOLD становитиме 50 балів для рекомендованих людей, які приєднуються до спільноти Daedalus Online (на відміну від 20 балів для решти спільноти)

Для отримання призів 1 і 2 респондентам необхідно буде надати свої персональні дані в облікових записах Daedalus Online, щоб Організатор міг надіслати необхідні суми або злитки. Необхідні фінансові дані: ім’я, прізвище, адреса, CNP, телефон, IBAN, банк. Персональні дані переможців запитуються, оскільки виплата призів декларується Фінансовою адміністрацією, а також для сплати податку на прибуток, який повністю сплачується Організатором.

 

ст.6. Призначення переможців золотих злитків

Двоє переможців будуть визначені жеребкуванням у різний час.

Переможці будуть визначені шляхом жеребкування наступним чином:

 • а) ПЕРШИЙ ПЕРЕМОЖЦЬ буде визначено 2 червня 2021 року
 • б) ДРУГИЙ ПЕРЕМОЖЦЬ буде визначено 2 грудня 2021 року

!ОБЕРЕЖНО! Якщо постачальник, що спеціалізується на торгівлі золотом, більше не може постачати золоті злитки, Організатор зобов’язаний надіслати переможцю еквівалент злитків готівкою. Його вартість складе приблизно 1500 RON!

 1. Організатор зобов’язаний оголосити переможця електронною поштою в день розіграшу на електронну адресу, зазначену під час реєстрації в спільноті Daedalus Online.
 2. Організатор спробує зв’язатися з переможцем електронною поштою максимум 3 рази: 1 сповіщення та 2 нагадування.
 3. Якщо переможець оновив телефон в особистому кабінеті, з ним також зв’яжуться по телефону.
 4. Якщо переможець не претендує на отримання призу (не відповів на електронну пошту чи телефон, відмовляється від призу чи не дотримується умов і термінів, встановлених цим положенням тощо) протягом 10 календарних днів з моменту останнього надісланого повідомлення, він вважається визнаним переможцем недійсним і втратить будь-яке право на виграний приз. У цьому випадку, згідно з цими правилами, Організатор визначає іншого переможця.

 

Стаття 7. Судовий процес

У разі потенційних суперечок між організатором та учасниками конкурсу вони вирішуються мирним шляхом. Якщо не вдається вирішити спори мирним шляхом, сторони передають спір для вирішення до компетентних румунських судів.

 

Стаття 8. Положення про агітацію

Ці умови є безкоштовними для будь-якого учасника на веб-сайті ro.daedalusonline.eu.

 

Стаття 9. Збори та податки

Організатор зобов’язується сплачувати податок на прибуток з доходу, що складається з призів, отриманих переможцями в результаті цього конкурсу, відповідно до положень Податкового кодексу. Будь-які інші зобов’язання фіскального чи іншого характеру, пов’язані з цим, є виключною відповідальністю переможця.