Часті запитання

Чому я повинен повідомляти свій особистий цифровий код, щоб отримати гроші?

Персональний цифровий код необхідний для декларування платежу до Фінансового управління та для сплати податку. Податок сплачує наша компанія в повному обсязі.

Чи потрібно декларувати виплати, отримані в результаті опитувань, до податкових органів?

Виплати щороку декларуються до Фінансового управління компанією Daedalus New Media Research SRL, а податок також сплачується нею повністю.

Як отримати гроші за бали, отримані в опитуваннях?

Щоб конвертувати бали в готівку, коли у вас є щонайменше 1000 балів, потрібно подати запит на оплату зі свого рахунку (натисніть кнопку «Оплата» над таблицею історії балів).

Оплата здійснюється банківським переказом, тому вам необхідно надати нам такі реквізити:

 • Ім'я
 • Ім'я
 • Особистий ідентифікаційний номер
 • Адреса
 • Номер телефону
 • Рахунок IBAN (поточний рахунок, відкритий в національній валюті)
 • банк

Щоб здійснити платіж, наведені вище дані необхідно заповнити безпосередньо у вашому обліковому записі Daedalus Online. Оплата буде здійснюватися в національній валюті.

IBAN має складатися з 24 символів, писати з великої літери та не вставляти пробіли.

Відсутність даних, необхідних для банківського переказу, або їх неправильність автоматично призведе до перенесення платежу на наступний місяць лише після того, як ця інформація буде виправлена ​​або доповнена.

Скільки часу було здійснено платіж з моменту, коли я надіслав запит на конвертацію балів у готівку?

Виплати здійснюються приблизно до 15 числа кожного місяця для осіб, які подали запит на конвертацію балів у готівку в попередньому місяці.

Відсутність даних, необхідних для банківського переказу, або їх неправильність автоматично призведе до перенесення платежу на наступний місяць лише після того, як ця інформація буде виправлена ​​або доповнена.

Що я можу зробити, якщо я не отримав свій платіж, але мої бали оновлено?

Бали завжди оновлюються після того, як ми переконаємося, що платежі були здійснені, тому дата, коли ви помітили, що бали були оновлені, не збігається з датою здійснення платежу, тому ви можете неправильно ідентифікувати транзакцію. Щоб отримати детальнішу інформацію, надішліть нам електронний лист на адресу survey_ro@daedalusonline.eu

Чи є обов’язковим запитувати гроші, коли я досягну 1000 балів?

Ви можете подати запит на конвертацію балів у готівку лише після того, як досягнете порога в 1000 балів.

Однак ви можете розраховувати на отримання більше балів і вимагати виплату, коли вважатимете це доцільним.

Що я можу зробити, якщо я забув свій пароль?

Ви можете скинути свій пароль, виконавши такі дії:

 1. Перейдіть до http://en.daedalusonline.eu/ розділу «Вхід».
 2. Натисніть на текст «Ви можете скинути свій пароль, якщо ви його забули»
 3. Введіть своє ім'я користувача / електронну адресу та натисніть «Надіслати посилання для активації»
 4. Натисніть «Скинути пароль» в отриманому електронному листі
 5. Введіть і підтвердьте новий пароль, натисніть «Змінити пароль», потім «Перейти»
Що я можу зробити, якщо я забув своє ім’я користувача?

У більшості випадків ім’я користувача збігається з адресою електронної пошти.

Якщо ні, надішліть нам електронний лист на адресу survey_ro@daedalusonline.eu.

Як змінити адресу електронної пошти – ім’я користувача?

Щоб змінити адресу електронної пошти за замовчуванням, виконайте наведені нижче дії щодо імені користувача.

 1. Перейдіть до https://survey.daedalusonline.eu/paneln/Login.aspx;
 2. Заповніть адресу електронної пошти, з якою ви в даний момент зареєстровані, і пароль;
 3. У розділі «загальна інформація» ви можете заповнити «новий електронний лист» та «переписати електронну пошту»;
 4. Натисніть кнопку «Зберегти електронну пошту»;
 5. Під час наступного входу ви зможете використовувати нову електронну пошту, виконану в наведених вище кроках.
Як часто я отримую запрошення на вибори?

Запрошення на опитування надсилаються електронною поштою/заявкою людям, які відповідають певним критеріям, запитаним клієнтами. Ми не можемо визначити, як часто ви будете отримувати запрошення на вибори, але ми запевняємо вас, що ми надішлемо їх вам за потреби. Переконайтеся, що ви не пропустите щорічну анкету оновлення даних, це збільшує шанси отримати більше анкет і особливо підходить для вашого профілю.
Запрошення також можуть опинитися в папці СПАМ, тому регулярно перевіряйте, щоб не пропустити можливість взяти участь в опитуваннях. Ви можете налаштувати свої налаштування так, щоб більше не отримувати листи від нас у СПАМ, і зберегти нашу електронну адресу (survey_ro@daedalusonline.eu) у своїй адресній книзі для контактів.

Чому я більше не отримую запрошення на вибори?

Для проведення опитувань запрошення надсилаються людям, які відповідають певним критеріям, запитаним клієнтом. Ми не можемо гарантувати певну кількість запрошень на опитування за певний період часу.

Іншою можливою причиною малої кількості отриманих запрошень є відсутність інформації про вас.

Будь ласка, правильно заповніть усі необхідні дані в анкеті для найму та у веб-крузері та повідомте нас, коли ці дані зміняться.

Скільки балів я отримаю за заповнення опитувань?

За кожне виконане опитування кожна особа отримає певну кількість балів залежно від тривалості та складності опитування. Кожне запрошення до опитування заповнює інформацію про тривалість опитування, кінцевий термін його завершення і особливо кількість балів, які ви отримаєте за його повне або часткове виконання.

Що я можу зробити, щоб закрити свій обліковий запис / скасувати підписку?

Якщо ви хочете скасувати підписку, ви можете надіслати електронний лист на адресу survey_ro@daedalusonline.eu з темою «скасувати підписку». Будь ласка, зачекайте 5 робочих днів, поки ваша інформація буде повністю видалена з нашої бази даних.

Чи можу я мати кілька облікових записів Daedalus Online?

Кожен має право приєднатися до спільноти Daedalus Online за допомогою однієї електронної адреси.

Якщо буде виявлено, що особа має кілька облікових записів, Daedalus New Media Research залишає за собою право деактивувати всі облікові записи цієї особи без попереднього повідомлення.

Чи отримую я бали за рекомендацію друзям?

Ви отримуєте бали лише за рекомендацію та реєстрацію друзів, коли запущена реферальна кампанія. Ми завжди повідомимо вас електронною поштою, коли така кампанія почнеться.

Чи можна закрити мій обліковий запис без інформування та без моєї згоди?

Якщо буде виявлено, що особа має кілька облікових записів, Daedalus New Media Research залишає за собою право деактивувати всі облікові записи цієї особи без попереднього повідомлення.

Щоб гарантувати якість статистичного аналізу, наданого Daedalus New Media Research клієнтам, регулярно перевіряється, чи є респонденти, які дають невідповідні відповіді в отриманих опитуваннях, наприклад, лайкують, відповідають занадто швидко, що навіть не встигають. читати запитання тощо. Якщо така поведінка буде виявлена, Daedalus New Media Research залишає за собою право видалити респондента з бази даних без попереднього повідомлення та без обґрунтування рішення.

Які теми/теми отримують опитування, які я отримую?

Вони розглядають такі теми, як тестування продукту, тестування телевізійної реклами, запуск нових продуктів і задоволеність клієнтів продуктом/послугою. Ваші відповіді допоможуть розробити та покращити продукт/послугу, про яку йдеться.

Чи можу я отримати вибіркове опитування перед реєстрацією?

Опитування надсилаються лише респондентам, зареєстрованим у спільноті Daedalus Online. Немає типових опитувань, які ви можете виконати. Кожне опитування, отримане нами електронною поштою від наших респондентів, є справжнім запрошенням до онлайн-дослідження ринку, і їхні відповіді можуть вплинути на майбутнє ринку, допомогти виробникам приймати рішення на основі їхніх відгуків.

Чи можу я дізнатися свої особисті дані, відповівши на опитування?

Ваші персональні дані не досягають наших клієнтів або третіх сторін/компаній. Відповіді в анкетах знеособлюються, а потім обробляються статистично.

Чому опитування закрилося після перших запитань про мій профіль?

Опитування може закритися після перших демографічних запитань, оскільки воно не відповідає профілю, який ви шукаєте. Ви отримуєте запрошення на опитування на основі заповненої демографічної інформації, коли ви приєднуєтеся та оновлюєте свою спільноту. Візьмемо приклад: ми шукаємо респондентів з Бухареста, віком 35-45 років, щоб дізнатися їхню думку про автомобіль FORD. Ви отримаєте запрошення до опитування, якщо ви з Бухареста і перебуваєте в цьому віковому діапазоні, але якщо ви не водій FORD, а іншого типу автомобіля, ви не відповідаєте профілю, тому що хочете отримати відгук лише від респонденти, які їздять на FORD, і я добре знаємо його характеристики. Таким чином, ви отримаєте 20 балів за час, витрачений на виконання кваліфікаційних питань. Це лише приклад того, чому ви отримуєте опитування, але можете не відповідати вимогам для їх заповнення.

Чи можу я пройти опитування за кордоном?

Опитування можна заповнити лише з країни, де ви зареєстровані. У кожній країні є різні продукти та послуги або є однакові продукти, але вони відрізняються за якістю, поведінкою, ціною, навіть якщо вони мають міжнародний обіг, тому важливо відповідати на опитування, лише коли ви перебуваєте в країні, де ви перебуваєте - Ви зареєструвалися. Крім того, якщо ви спробуєте заповнити опитування, не перебуваючи в країні, де ви зареєструвалися, ви зіткнетеся з багатьма помилками під час доступу, оскільки завжди існує безпека, щоб ми могли забезпечити точність даних.

Якщо ви поїхали за кордон на обмежений період часу, чи то у відпустку, чи на роботу, ви можете написати нам електронного листа, щоб деактивувати свій обліковий запис, доки ви не повернетеся в країну. Будь ласка, повідомте нас, коли ви хочете повторно активувати свій обліковий запис.

Зауважте, що якщо Daedalus Online виявить, що ви заповнюєте опитування в іншій країні, де ви зареєстровані, він має право закрити ваш обліковий запис без повторної активації до вашого повернення, оскільки він зобов’язаний збирати дані про продукти та послуги, розташовані в країні в яку ви зареєстрували.

Чи можу я відновити або призупинити опитування?

У більшості випадків опитування доступні лише один раз, тому, будь ласка, не переривайте опитування після його доступу. Крім того, не використовуйте клавіатуру або інші кнопки, наприклад (назад), якщо це чітко не зазначено в опитуванні, оскільки ви ризикуєте перервати його та не зможете продовжити, таким чином втративши можливість отримати бали за часткове або повне завершення. .

Чому мої бали знято з повністю заповненого опитування?

Зміна/зняття вже оновленої оцінки може бути здійснено, коли після закриття дослідження проводяться детальні перевірки вручну, щоб перевірити точність отриманих даних і є суперечливі відповіді або відсутність/невідповідність відповідей на відкриті запитання.

Іншою причиною, чому бали можуть бути зняті після того, як ви повністю заповнили опитування, є середня тривалість, яка може змінитися під час збору даних. Середня тривалість *, зазначена в запрошенні на опитування, є приблизною, яка може змінюватися під час збору залежно від медіанної тривалості ** (середня тривалість респондентів з повним статусом), неявно розподіляється кількість балів відповідно до системи балів. . Якщо середня тривалість менша за середню тривалість, бали будуть зніматися після закінчення дослідження, а якщо середня тривалість більше середньої, додаткові бали будуть розподілені на ваш обліковий запис Daedalus Online.
* Середня тривалість – це початкова тривалість, встановлена ​​клієнтом і вказана в запрошенні на анкету.

** Середня тривалість – це середня тривалість респондентів із повним статусом.

Що робити, якщо під час або під час опитування я отримав помилки?

Вибачте, якщо ви зіткнулися з такими проблемами, які заважають вам пройти опитування, ми постійно працюємо над покращенням процесу заповнення.

Будь ласка, зробіть знімок екрана з відображеною помилкою та надішліть нам електронний лист із деякими деталями: коли вона відображалася (на початку, під час чи в кінці опитування), якщо вона відображалася після нетипового кроку, будь-яка деталь допоможе нам надіслати відгук до технічної групи, щоб вжити необхідних заходів для вирішення будь-яких проблем. Зверніть увагу, що помилки не завжди можуть бути усунені під час збору даних, але це може бути прикладом для наслідування, щоб не з’являтися в майбутніх опитуваннях. Значна частина отриманих опитувань створена клієнтами, для яких проводиться збір, тому Daedalus Online взагалі не може втручатися в прийняття відповідальності та усунення помилок.

Чому я отримую запрошення в день закінчення опитування / Чому опитування закривається раніше терміну, зазначеного в запрошенні?

Ми надсилаємо більшу кількість запрошень, ніж необхідну кількість відповідей, оскільки не всі, хто отримує запрошення, відповідають на кожне надіслане нами опитування, а термін виконання встановлюється виходячи з вимог кінцевого замовника. Якщо відсоток відповідей на опитування вищий за розрахований під час надсилання запрошень на основі попередніх опитувань, тоді опитування закривається раніше терміну, зазначеного в листі-запрошенні. На жаль, це не те, що ми можемо контролювати, тому що це залежить від респондентів, і тому ми не можемо написати точний час (годину) закриття опитування, як нас запитували в минулому, але є також ситуації, коли це можна закрити на один. , на два дні раніше. Існують також дослідження, для яких потрібна фіксована кількість анкет на день, і коли це число буде заповнено/досягнуто, опитування призупиняється до дати, записаної у вікні, яке відображатиметься після переходу за посиланням, яке можна відкрити знову в той час.

Чому я отримав повідомлення, що я не отримую бали?

Причинами визнання недійсними є або істотно менший час заповнення, ніж середній час заповнення цього опитування, який встановлюється шляхом попереднього тестування, так що анкети, заповнені за час, недостатній для прочитання принаймні всього, що написано в анкеті, не приймаються. . Іншою причиною визнання недійсними є суперечливі відповіді або відсутність/невідповідність відповідей на відкриті запитання. Все це якісні визнання, і всі недійсні анкети потрібно переробляти.

Чому я отримав менше балів, ніж зазначено в запрошенні на опитування?

Якщо ви отримали мінімальну кількість балів (20), це означає, що або ви не відповідали вимогам замовника (ви не відповідаєте профілю, який шукаєте), або максимальна кількість заповнених анкет, що відповідає вашому профілю, вже вказана було досягнуто.

Чому б не оновити бали відразу після завершення опитування?

Бали за певні опитування можуть бути оновлені у вашому обліковому записі після закриття опитування та збору остаточних даних.

Що я можу зробити, якщо я розумію, що моє опитування не відповідає моїм принципам і цінностям?

Якщо опитування не відповідає вашим принципам і цінностям, або ви вважаєте, що воно стосується соціальної ситуації, в якій ви відчуваєте себе обмеженими або незручно відповідати, ви маєте повне право відмовитися від його заповнення до кінця, оскільки участь є добровільною. Якщо ви вважаєте це корисним, ви можете надіслати нам електронного листа зі своїм відгуком, і якщо це є релевантним спостереженням для дослідження та підходу респондентів, ми надішлемо його клієнту. Зверніть увагу, що перервані або неповні опитування, які призводять до втрати балів, не можна буде оновити.

Що станеться, якщо я не відповім на всі отримані опитування?

Ми раді щоразу, коли ви приймаєте наше запрошення пройти опитування, АЛЕ ви не зобов’язані відповідати на всі отримані запрошення. Ви можете заповнити опитування, коли у вас є потрібний час, участь є добровільною, ви самі вирішуєте, коли і чи хочете відповідати на опитування.
Однак важливо зазначити, що тривалий період бездіяльності може призвести до закриття рахунку. Якщо ви не відповідали на жодне опитування електронною поштою протягом останніх 6 місяців, ваш обліковий запис може бути закрито, доки ви не зможете відновити діяльність. Крім того, заповнення максимально можливої ​​кількості опитувань може автоматично зареєструвати вас у GOLD Club, і є додаткові переваги (призи, розіграші тощо). Ми радимо вам заповнити якомога більше опитувань, щоб скористатися перевагами GOLD Club.

Якщо я відчуваю побічні ефекти після тестування продукту, хто несе за них відповідальність?

Крім рідкісних і малоймовірних ситуацій алергії на компоненти тестованих продуктів, про які ви не знаєте, випробувані продукти можуть не викликати у вас жодних побічних ефектів. У ситуаціях, коли продукти містять потенційно алергенні компоненти (наприклад, горіхи, молочні продукти), респондентів попереджають про ці компоненти, і якщо у них є така алергія, їх не відбирають у тестову пробу. Вся продукція має сертифікат якості та має гарантійний термін. Якщо респондент знає, що у нього є алергія на певні компоненти, і ухиляється від цього з різних причин і спровокований побічними ефектами або сильною алергією, він на свій страх і ризик.

Якщо я вирішу тестувати свою продукцію вдома, які ризики для мого фізичного здоров’я (побічні ефекти) від продуктів, які я отримую для тестування?

Загалом, продукти, які підлягають перевірці, є споживчими товарами. Це можуть бути продукти харчування, напої, миючі засоби чи засоби особистої гігієни тощо. Продукція, що перевіряється, має сертифікат якості і завжди на гарантії, діє. Продукти, які зазвичай зустрічаються в магазинах, які за своєю природою не становлять ризику для здоров’я / побічної реакції, як правило, перевіряються. У деяких випадках тестуються вироби, розроблені в лабораторіях великих виробничих компаній. У цьому випадку до продукції додається гарантійний талон. Термін придатності видно на всіх перевірених продуктах, навіть якщо вони не марковані.

Якщо я більше не хочу брати участь у тестуванні продуктів вдома і більше не отримуватиму продукти, чи можу я відкликати свою згоду?

Угода про участь у тестуванні продукції є фундаментальною, вона НЕ створює твердих зобов’язань для респондентів. Якщо ви не хочете брати участь, все, що вам потрібно зробити, це надіслати електронний лист на адресу survey_ro@daedalusonline.eu, і ви не отримуватимете запитів на тестування продуктів у майбутньому.

Чи існує попередній відбір людей для тестування продукту?

Так, зазвичай відбувається попередній відбір людей для тестування продукту в залежності від соціально-демографічних характеристик виробника. Ми також виключаємо людей, які мають алергію на будь-який з компонентів продуктів, які перевіряли на основі анкети попереднього відбору.

Продукти, отримані додому для перевірки, є дійсними чи простроченими?

Усі швидкопсувні продукти, які надійшли на перевірку, є дійсними, що чітко вказано на товарі. Термін придатності повинен охоплювати принаймні період, протягом якого цей продукт повинен бути випробуваний.

Витрати на доставку несе компанія чи я маю покрити їх самостійно?

Усі витрати на доставку несе Daedalus Online або виробник, залежно від обставин.

Чи залишаються продукти, надані для тестування, у мене для споживання, але за умови, що я надішлю відгуки про них, чи я повинен їх повернути?

Продукти, які підлягають тестуванню, залишаються у респондентів остаточно з моменту їх доставки. Немає зобов’язань повертати продукцію, навіть якщо ви передумали і більше не хочете тестувати продукт.

Якщо я не задоволений продуктом або вважаю його небезпечним, чи можу я припинити його тестування? Чи доведеться мені повертати товар?

Респондентів запитують, чи хочуть вони протестувати продукти, перш ніж їх відправити. Якщо ви погодилися протестувати продукт і згодом не довіряєте нам тестувати продукт з різних причин, ви можете повідомити нам про це. У цьому випадку вам не доведеться повертати продукцію і не стягується фінансовий штраф. Однак така повторна поведінка може призвести до ігнорування подальшого тестування продукту.