Переможці

Переможці кампанії

Daedalus Online цінує ваші зусилля щодо заповнення опитувань, тому у вас завжди буде шанс виграти приз. Тут ви можете побачити всіх переможців кампаній Daedalus Online.

Data Campanie:

Переможців кампанії оновлення визначено 1 – 2021 – Кожен переможець отримав 500 LEI

DC DANUT C.
FD FLORENTINA D.
NI NICOLETA I.
AF ANDREI F.
EM ELENA M.
DA DIANA A.
DG DOINA G.
CI CATALINA I.
ES EMANOIL S.
Чекаємо на дати останнього переможця.
Якщо останній переможець не відповість вчасно, ми виберемо іншого переможця.

Відгуки переможців

C

Я хотів би подякувати тобі за подарунок, який ти мені зробив. Отримав ваучер 13 квітня, а сьогодні отримав замовлені продукти. Визнаю, що спочатку я був трохи скептично налаштований, коли ви оголосили, що я виграв ваучер на 200 леїв. Я сказав, це неможливо, це витівка, або спам ... потім я згадав опитування, і я сказав ... може мені пощастило. Поки що я нічого не виграв, і навіть менше 200 леїв, що для деяких є невеликою сумою, а можливість вибрати будь-що на сайті fashiondays ... вау, ти зробив мій день кращим. Дякую за серйозність!

Csilla

M

Перш за все хочу подякувати за нагороду, як за оперативність, так і за серйозність. Я довго серфінгу в Інтернеті і маю поштову скриньку з початку ери, ніколи не заробляючи на ній нічого. Купон прожив недовго [...], купивши для дому пилосос і тостер.

Mentes

VP

Я отримав планшет від вас і хочу подякувати за нагороду та за оперативність. Нагорода стала для мене великою несподіванкою, звісно дуже приємною!(...) Ви вкотре довели, що вас характеризує серйозність і репутація цілком заслужена.

Vasile Popescu