Vítězové

Vítězové kampaně

Daedalus Online oceňuje vaši snahu vyplnit dotazníky, proto vždy budete mít šanci získat nějakou cenu. Zde můžete vidět všechny vítěze kampaní Daedalus Online.

Datum kampaně:

Vítěz kampaně „Připojte se ke komunitě Daedalus Online a vyhrajte 100 EUR“ – říjen – prosinec 2023

DT David T

Ohlasy vítězů

C

Chtěl bych ti poděkovat za dárek, který jsi mi dal. Poukaz jsem obdržel 13. dubna a dnes jsem obdržel objednané produkty. Přiznám se, že jsem byl zpočátku trochu skeptický, když jste oznámili, že jsem vyhrál poukaz v hodnotě 200 lei. Řekl jsem, to není možné, je to žert nebo spam ... pak jsem si vzpomněl na anketu a řekl jsem ... možná jsem měl štěstí. Zatím jsem nic nevyhrála a ještě míň 200 lei, což je pro někoho málo, a možnost vybrat si cokoli ze stránky fashiondays ... wow, udělali jste mi krásnější den. Děkujeme za vaši vážnost!

Csilla

M

Nejprve Vám chci poděkovat za ocenění, jak za Vaši rychlost, tak za Vaši serióznost. Dlouho jsem brouzdal po internetu a schránku mám z počátku éry, nikdy jsem přes ni nic nevydělal. Kupon měl krátkou životnost [...] zakoupením vysavače a toustovače do domu.

Mentes

VP

Tablet jsem od Vás obdržel a chci Vám poděkovat za ocenění a za efektivitu. Ocenění pro mě bylo velkým překvapením, samozřejmě velmi příjemné!(...) Znovu jste dokázal, že vás charakterizuje vaše vážnost a vaše pověst je zasloužená.

Vasile Popescu