Vítězové

Vítězové kampaně

Daedalus Online oceňuje vaši snahu vyplnit dotazníky, proto vždy budete mít šanci získat nějakou cenu. Zde můžete vidět všechny vítěze kampaní Daedalus Online.

Datum kampaně:

Vítězové aktualizační kampaně uvedeni 1. – 2021 – Každý vítěz obdržel 500 LEI

DC DANUT C.
FD FLORENTINA D.
NI NICOLETA I.
AF ANDREI F.
EM ELENA M.
DA DIANA A.
DG DOINA G.
CI CATALINA I.
ES EMANOIL S.
Čekáme na termíny pro posledního výherce.
Pokud se poslední výherce neozve včas, vylosujeme dalšího výherce.

Ohlasy vítězů

C

Chtěl bych ti poděkovat za dárek, který jsi mi dal. Poukaz jsem obdržel 13. dubna a dnes jsem obdržel objednané produkty. Přiznám se, že jsem byl zpočátku trochu skeptický, když jste oznámili, že jsem vyhrál poukaz v hodnotě 200 lei. Řekl jsem, to není možné, je to žert nebo spam ... pak jsem si vzpomněl na anketu a řekl jsem ... možná jsem měl štěstí. Zatím jsem nic nevyhrála a ještě míň 200 lei, což je pro někoho málo, a možnost vybrat si cokoli ze stránky fashiondays ... wow, udělali jste mi krásnější den. Děkujeme za vaši vážnost!

Csilla

M

Nejprve Vám chci poděkovat za ocenění, jak za Vaši rychlost, tak za Vaši serióznost. Dlouho jsem brouzdal po internetu a schránku mám z počátku éry, nikdy jsem přes ni nic nevydělal. Kupon měl krátkou životnost [...] zakoupením vysavače a toustovače do domu.

Mentes

VP

Tablet jsem od Vás obdržel a chci Vám poděkovat za ocenění a za efektivitu. Ocenění pro mě bylo velkým překvapením, samozřejmě velmi příjemné!(...) Znovu jste dokázal, že vás charakterizuje vaše vážnost a vaše pověst je zasloužená.

Vasile Popescu