Zwycięzcy

Zwycięzcy kampanii

Daedalus Online docenia Twój wysiłek w wypełnianiu kwestionariuszy, dzięki czemu zawsze będziesz mieć szansę na wygranie nagrody. Tutaj możesz zobaczyć wszystkich zwycięzców kampanii Daedalus Online.

Data kampanii:

Zwycięzcy kampanii aktualizacyjnej podanej 1 – 2021 – Każdy zwycięzca otrzymał 500 LEI

DC DANUT C.
FD FLORENTINA D.
NI NICOLETA I.
AF ANDREI F.
EM ELENA M.
DA DIANA A.
DG DOINA G.
CI CATALINA I.
ES EMANOIL S.
Czekamy na daty ostatniego zwycięzcy.
Jeśli ostatni zwycięzca nie odpowie na czas, wylosujemy kolejnego zwycięzcę.

Referencje Zwycięzcy

C

Dziękuję za dar, który mi podarowałeś. Voucher otrzymałem 13 kwietnia, a dziś otrzymałem zamówione produkty. Przyznaję, że początkowo byłem trochę sceptyczny, kiedy ogłosiłeś, że wygrałem kupon o wartości 200 lei. Powiedziałem, że to niemożliwe, to żart, albo spam… potem przypomniałem sobie ankietę i powiedziałem… może miałem szczęście. Do tej pory nic nie wygrałam, a nawet mniej 200 lei, co dla niektórych to niewielka kwota, a możliwość wybrania czegokolwiek z witryny fashiondays… wow, upiększyłeś mój dzień. Dziękuję za twoją powagę!

Csilla

M

Przede wszystkim dziękuję za wyróżnienie, zarówno za szybkość, jak i za powagę. Od dawna surfuję po internecie, a skrzynkę pocztową mam od początku ery, nigdy nic przez nią nie zarabiając. Kupon miał krótkie życie [...] kupując odkurzacz i toster do domu.

Mentes

VP

Otrzymałem od Was tablet i dziękuję za wyróżnienie i skuteczność. Nagroda była dla mnie wielką niespodzianką, oczywiście bardzo przyjemną!(…) Po raz kolejny udowodniłeś, że charakteryzuje Cię Twoja powaga, a Twoja reputacja jest zasłużona.

Vasile Popescu