Часті питання

Скільки часу потрібно для здійснення платежу після того, як я звернувся із проханням конвертувати бали в гроші?

Виплати здійснюються приблизно 15-го числа кожного місяця для людей, які в попередньому місяці подали запит на перетворення балів у гроші.

Відсутність даних, необхідних для банківського переказу, або їх некоректність призведе до автоматичного відстрочення платежу на наступний місяць і тільки після виправлення або доповнення цієї інформації.

Чому я маю повідомляти свій персональний ідентифікаційний код, щоб отримати гроші?

Персональний ідентифікаційний код необхідний для декларування виплати до фінансової адміністрації та для сплати податку на прибуток. Податок на прибуток повністю сплачується нашою компанією.

Як отримати оплату за бали, накопичені внаслідок опитувань?

Щоб конвертувати бали в гроші, коли у вас буде принаймні 1000 балів, ви можете надіслати запит на оплату зі свого облікового запису (натисніть на кнопку «запит на оплату», розташовану праворуч унизу).

Для першого платежу необхідно заповнити й зберегти дані, необхідні для здійснення банківського переказу. Ці дані зберігатимуться у вашому обліковому записі, і в разі змін (зміна номера телефону, зміна банківського рахунку тощо) ви повинні оновити їх перед тим, як надсилати запит на оплату, щоб переконатися, що ви отримаєте гроші.

Оплата здійснюється банківським переказом, тому необхідно повідомити такі реквізити:

 • Прізвище
 • Ім'я
 • Персональний ідентифікаційний код
 • Адреса
 • Телефон
 • Номер рахунку IBAN (поточний рахунок, відкритий в національній валюті)
 • Індивідуальний податковий номер
 • Банк

Для здійснення платежу наведені вище дані необхідно заповнити безпосередньо у вашому обліковому записі Daedalus Online. Виплату буде здійснено в національній валюті приблизно біля 15-го числа місяця.

Відсутність даних, необхідних для банківського переказу, або їх некоректність призведе до автоматичного відстрочення платежу на наступний місяць і тільки після виправлення або доповнення цієї інформації.

Коли оновлюються бали для здійсненого платежу?

Бали завжди оновлюються після того, як ми переконаємося, що платежі було здійснено, тобто після 25 числа місяця.

Чи є обов’язковим давати запит на гроші, коли я досягну межі у 1000 балів?

Ви можете надіслати заявку на конвертацію балів у гроші лише після досягнення порогу в 1000 балів. Але можна почекати, щоб накопичити більше балів, і подати запит на виплату, коли вважатимете за потрібне.

Що можна зробити, якщо я не пам’ятаю свій пароль?

Можна скинути свій пароль, виконавши наведені нижче дії:

 1. Перейдіть на сторінкуhttps://www.daedalusonline.eu/members-signin.php;
 2. Натисніть «Lost password?»
 3. Введіть ім'я користувача/адресу електронної пошти й натисніть «Send activation link»;
 4. Натисніть на посилання в отриманому листі;
 5. Введіть і підтвердьте новий пароль, потім натисніть «Change password»;
 6. Під час наступного входу в обліковий запис ви зможете використовувати новий пароль.
Що можна зробити, якщо я не пам’ятаю своє ім’я користувача?

У більшості випадків ім’я користувача збігається з електронною адресою.

Якщо це не так, напишіть нам за адресою: survey_ua@daedalusonline.eu.

Як можна змінити адресу електронної пошти — ім’я користувача?

Щоб змінити адресу електронної пошти, тобто ім’я користувача, виконайте наведені нижче дії:

 1. Перейдіть на сторінку https://www.daedalusonline.eu/members-signin.php;
 2. Введіть адресу електронної пошти, за якою ви наразі зареєстровані, і пароль для входу;
 3. У розділі «загальна інформація» ви можете натиснути «new email» і «rewrite email»;
 4. Натисніть кнопку «save email»;

Під час наступного входу в систему ви зможете використовувати нову адресу електронної пошти, яку ви ввели, як описано вище.

Як часто я отримуватиму запрошення на опитування?

Запрошення на опитування надсилаються електронною поштою або через додаток особам, які відповідають певним критеріям, запропонованим клієнтами. Ми не можемо визначити частоту, з якою ви отримуватимете запрошення на опитування, але запевняємо вас, що надішлемо їх вам щойно це буде потрібно. Переконайтеся, що ви не пропустите щорічне опитування щодо оновлення даних; це збільшує шанс отримати більше анкет, особливо тих, які відповідність вашому профілю. 

Також можливо, що запрошення потраплять у вашу папку СПАМ, тому періодично перевіряйте її, щоб не втратити можливість взяти участь в опитуваннях. Можна налаштувати параметри так, щоб листи від нас більше не потрапляли у СПАМ, і зберегти адресу електронної пошти survey_ua@daedalusonline.eu в контактах адресної книги. Якщо вам потрібна підтримка для збереження адреси в контактах, будь ласка, надішліть нам електронний лист, щоб разом знайти найбільш підходящий метод збереження для домену, який ви використовуєте.

Чому я більше не отримую запрошення на опитування?

Для проведення опитувань запрошення надсилаються людям, які відповідають певним критеріям, запропонованим клієнтом. Ми не можемо гарантувати певну кількість запрошень на опитування за певний період часу.

Ще одна можлива причина малої кількості отриманих запрошень — відсутність інформації про вас.

Будь ласка, правильно заповніть усі необхідні дані в початковій анкеті для реєстрації, а також в опитуванні «Оновлення даних» і повідомляйте нам, коли ці дані зазнають змін. Опитування «Оновлення даних» проводиться щорічно із червня по вересень.

Скільки балів я отримую за заповнення опитувань?

За кожне пройдене опитування учасник отримуватиме певну кількість балів залежно від його довжини й складності. У кожному запрошенні до опитування ви знайдете інформацію про тривалість опитування, кінцевий термін його заповнення та, перш за все, кількість балів, які ви отримаєте за його повне або часткове заповнення.

Що потрібно зробити, щоб закрити обліковий запис/відписатися?

Щоб відписатися, надішліть електронний лист на адресу survey_ua@daedalusonline.eu з темою «відписатися». Зачекайте 5 робочих днів, щоб вашу інформацію було повністю видалено з нашої бази даних.

Чи можна мати декілька облікових записів Daedalus Online?

Кожна особа має право зареєструватися в спільноті Daedalus Online лише з однією адресою електронної пошти.

Якщо буде виявлено, що особа має декілька облікових записів, Daedalus New Media Research має право вимкнути всі облікові записи цієї особи без попереднього повідомлення.

Чи отримую я бали за рекомендацію друзів?

Ви отримуєте бали за рекомендацію та реєстрацію друзів лише в період реферальної кампанії. Ми завжди повідомлятимемо вас електронною поштою, коли така кампанія почнеться. Реферальні кампанії проводяться двічі на рік.

Чи можуть закрити мій обліковий запис без мого відома й згоди?

Якщо буде виявлено, що особа має декілька облікових записів, Daedalus New Media Research має право вимкнути всі облікові записи цієї особи без попереднього повідомлення.

Щоб гарантувати якість статистичних аналізів, які надає Daedalus New Media Research клієнтам, періодично проводиться аналіз того, чи є особи, які дають неналежні відповіді в отриманих опитуваннях, наприклад, використовуючи непристойну лексику, відповідаючи надто швидко, що вони навіть не встигнуть прочитати запитання тощо. Якщо буде виявлена така поведінка, яка порушує правила спільноти, Daedalus New Media Research має право видалити респондента з бази даних, не попереджаючи його заздалегідь і не обґрунтовуючи своє рішення.

Які теми опитувань я отримаю?

Опитування охоплюють такі теми, як тестування продуктів, тестування телевізійної реклами, запуск нових продуктів, вимірювання задоволеності клієнтів продуктом/послугою. Ваші відповіді допоможуть розвивати й вдосконалювати відповідний продукт/послугу.

Чи можу я отримати зразок опитування перед реєстрацією?

Опитування надсилаються лише респондентам, зареєстрованим у спільноті Daedalus Online. Немає зразків опитувань, які ви могли б заповнити. Кожне опитування, отримане нашими респондентами електронною поштою, є справжнім запрошенням до онлайн-дослідження ринку, і їхні відповіді можуть вплинути на майбутнє ринку й допомогти виробникам приймати рішення.

Якщо я відповідаю на опитування, чи передаються мої персональні дані?

Ваші персональні дані не потрапляють до наших клієнтів або третіх осіб/компаній. Відповіді з опитувань деперсоніфікуються і згодом обробляються статистично.

Чому опитування закрили після перших запитань про мій профіль?

Опитування може бути закрито після перших демографічних запитань, якщо ви не відповідаєте профілю, який визначається клієнтом. Ви отримуєте запрошення на опитування на основі вашої демографічної інформації, заповненої під час реєстрації в спільноті, та/або її оновлення. Наведемо приклад: ми шукаємо респондентів з міста з населенням понад 50 000 жителів, віком від 35 до 45 років, щоб дізнатися їхню думку про характеристики автомобіля FORD. Ви отримаєте запрошення взяти участь в опитуванні, якщо ви з міста з населенням понад 50 000 жителів і належите до цього вікового діапазону, але якщо ви водій не FORD, а іншого типу автомобіля, ви не відповідаєте профілю, оскільки зворотний зв’язок необхідний лише від респондентів, які їздять на FORD і знають його особливості в деталях. У цій ситуації ви отримаєте 20 балів за час, витрачений на виконання кваліфікаційних питань. Це лише приклад, щоб зрозуміти, чому ви отримуєте опитування, але не можете заповнити їх повністю.

Чи можу я заповнити опитування з-за кордону?

Більшість анкет заборонено заповнювати з-поза меж території, на якій ви зареєструвалися.

Опитування можна проходити лише в країні, де ви зареєстровані. Кожна країна має різні продукти й послуги, або є однакові продукти, але вони відрізняються за якістю, властивостями, ціною, навіть якщо вони мають міжнародне поширення, тому важливо відповідати на опитування, лише коли ви перебуваєте на території країни, де ви зареєструвалися.

Чи можу я призупинити або повторно відкрити опитування?

У більшості випадків доступ до опитувань доцільної тривалості надається лише один раз. Для більшості довгих опитувань можливість призупинити та повторно ввійти існує, але вона завжди згадується в листі-запрошенні.

Крім того, не використовуйте клавіатуру чи інші кнопки, такі як (назад), якщо це прямо не вказано в опитуванні, тому що ви ризикуєте перервати його та не мати можливості продовжити, таким чином втративши можливість отримати бали за часткове або повне проходження.

Чому мої бали було скасовано з повністю пройденого опитування?

Зміна/скасування вже оновлених балів може бути здійснено, коли після закриття дослідження проводяться ретельні перевірки вручну, щоб визначити якість отриманих даних, наприклад: суперечливі відповіді, відсутність відповідей на відкриті запитання, непослідовність в заповненні тощо.

Що робити, якщо під час доступу до опитування або під час його виконання з’являються помилки?

Нам прикро, якщо з’являться проблеми, через які ви не зможете заповнити опитування, ми постійно працюємо над удосконаленням процесів заповнення.

Будь ласка, зробіть знімок екрана відображеної помилки й надішліть його нам електронною поштою з деякими деталями: коли вона з’явилася (на початку, під час або в кінці опитування), якщо вона з’явилася після нетипового кроку. Будь-які деталі допоможуть нам надіслати відгук до технічної групи для вжиття необхідних заходів і вирішення проблем, що виникають. Зауважимо, що не завжди помилки можна виправити під час збору інформації, але це може запобігти появі помилок у наступних опитуваннях. Значна частина отриманих опитувань створюється клієнтами, для яких проводиться збір інформації, тому Daedalus Online не може взагалі втручатися у вирішення помилок, що виникають.

Чому я отримую запрошення в день закінчення опитування/Чому опитування закривається раніше кінцевого терміну, зазначеного в запрошенні?

Ми надсилаємо більше запрошень, ніж кількість необхідних відповідей, оскільки не всі запрошені особи візьмуть участь або відповідають вимогам для кожного надісланого опитування, а кінцевий термін виконання визначається вимогами кінцевого клієнта. Якщо відсоток відповідей на опитування вище розрахованого під час надсилання запрошень на основі попередніх опитувань, тоді опитування закривається раніше кінцевого терміну, зазначеного в листі-запрошенні. На жаль, ми не можемо це контролювати, оскільки це залежить від респондентів, і тому ми не можемо написати точний момент (час) закриття опитування, як нас просили раніше. Існують також дослідження, які вимагають фіксованої кількості опитувань на день, і коли цю кількість досягнуто, опитування призупиняється до дати, зазначеної у полі, яке відображатиметься після переходу за посиланням, яке можна знову відкрити в цю дату.

Чому відображається повідомлення про те, що я не отримую бали?

Причини визнання опитування недійсним полягають у тому, що час заповнення значно менший за середній час заповнення цього опитування, встановлений попереднім тестуванням, тому анкети, заповнені за недостатній час, щоб навіть прочитати все, що написано в анкеті, не приймаються. Іншою причиною визнання опитування недійсним є суперечливі або відсутні/непослідовні відповіді на відкриті запитання. Це все критерії неналежної якості, і всі недійсні опитування потрібно виконати повторно.

Чому я отримав менше балів, ніж зазначено в запрошенні до опитування?

Якщо ви отримали мінімальну кількість балів (20), це означає, що ви або не підходили під характеристики, які запитував клієнт (ви не відповідаєте шуканому профілю), або вже досягнуто максимального ліміту заповнених анкет, які відповідають вашому профілю.

Чому бали не оновлюються відразу після заповнення опитування?

Бали для певних опитувань можуть оновлюватися у вашому обліковому записі після завершення опитування та збору остаточних даних. У певних ситуаціях затримка може становити кілька днів, рідко — близько двох тижнів.

Що я можу зробити, якщо під час опитування я зрозумів, що воно не відповідає моїм принципам і цінностям?

Якщо опитування не відповідає вашим принципам і цінностям, або ви вважаєте, що воно стосується соціальної ситуації, в якій ви відчуваєте себе скуто або незручно відповідати, ви маєте повне право відмовитися від його повного проходження, оскільки участь є добровільною. Якщо ви вважаєте за корисне, ви можете надіслати нам електронного листа зі своїм відгуком, і якщо він представляє собою зауваження, що стосується дослідження та підходу до респондентів, ми надішлемо його клієнту. Будь ласка, зверніть увагу, що будь-яке опитування, перерване або не завершене до кінця, призводить до втрати балів, їх не можна буде оновити.

Що робити, коли я не можу виконати всі отримані опитування?

Ми будемо вдячні щоразу, коли ви приймаєте наше запрошення пройти опитування, але ви не зобов’язані відповідати на всі отримані запрошення. Ви можете пройти опитування, коли у вас буде час, участь є добровільною. Ви самі вирішуєте, коли та чи бажаєте брати участь в опитуваннях.

Однак важливо зазначити, що тривалий період бездіяльності може призвести до припинення дії облікового запису. Якщо протягом останніх 6 місяців ви не відповіли на жодне опитування, отримане електронною поштою, ваш обліковий запис може бути закрито, доки ви не зможете відновити активність.