Çalışma kuralları

Panele giriş

Herkes Daedalus Online topluluğuna katılmakta özgürdür. Ancak açıklama yapmadan panele girişi reddetme hakkımız saklıdır.

Daedalus Online, TV reklamlarının ön testleri, yeni ürün lansmanları, müşteri memnuniyeti ölçümü vb. alanlarda anketler yürütür. Her çalışma belirli bölgelerin sakinlerine uyarlanmıştır. Verilerin doğruluğu için, başka bir ülkede yaşayan kişilerin paneline girişi reddetme hakkımız saklıdır. Bir kişinin kayıtta belirtilenden farklı bir ülkede ikamet ettiği tespit edilirse, Daedalus New Media Research o kişinin hesabını devre dışı bırakma hakkını saklı tutar.

Daedalus New Media Research’te çalışan bir kişi hiçbir koşulda bu topluluğa giremez.

Kayıt ve kişisel bilgiler

Daedalus New Media Research’ün müşterilerine istatistiksel analiz sağlaması gerektiğinden, sizden belirli kişisel bilgilere ve gelir gibi gizli bilgilere ihtiyacımız var. Bu bilgilerin sağlanması panele giriş için bir koşuldur.

Daedalus New Media Research, ebeveynlerinin veya yasal temsilcilerinin izni olmadan 14 yaşın altındaki kişilerden veri toplamaz.

Reşit olmayan veya 14 yaşından küçük çocuğun kişisel verilerini sizin izniniz veya onayınız olmadan aktardığını keşfeden bir ebeveyn veya yasal vasi iseniz, talebiniz üzerine bu verileri sileriz. lütfen bir e-posta gönderin anket_ro@daedalusonline.eu reşit olmayan kişi tarafından sağlanan Kullanıcı adı ve / veya e-posta adresi ile.

Panelden çık

Daedalus Online topluluğunun üyesi olan kişiler, istedikleri zaman bu panelden ayrılma isteklerini dile getirebilirler. Kısa bir süre sonra o kişiyle ilgili bilgiler veri tabanından silinir ve o kişiyle bir daha iletişime geçilmez.

Bir kişi bir ankete 12 aydan fazla yanıt vermemişse, o kişi pasif olarak ilan edilecektir. Daedalus New Media Research, aktif olmayan tüm üyeleri silme hakkını saklı tutar.

Daedalus New Media Research, teslim edilen istatistiksel analizlerin kalitesini garanti etmek için, anketleri sistem tarafından hesaplanan ortalama süreden çok daha hızlı dolduran panelistleri önceden bildirimde bulunmaksızın devre dışı bırakma hakkını saklı tutar.

Daedalus New Media Research tarafından müşterilere sunulan istatistiksel analizin kalitesini sağlamak için topluluk üyelerini düzenli olarak değiştiriyoruz. Daedalus New Media Research, önceden haber vermeksizin ve kararı gerekçelendirmeden bir paneli veri tabanından silme hakkını saklı tutar.

Topluluk nasıl çalışır?

Daedalus Online topluluğunun tüm üyeleri, e-posta davetleri almayı ve anketlere yanıt vermeyi kabul etti. Anketlere katılım bir zorunluluk değildir. Anketler yalnızca bir kez doldurulabilir.

İki veya daha fazla hesabın aynı kişi tarafından tutulması yasaktır. Daedalus New Media Research, bu kuralı ihlal edenlerin hesaplarını devre dışı bırakma hakkını saklı tutar.

Anket soruları şu adrese gönderilebilir: anket_ro@daedalusonline.eu.

Daedalus New Media Reseach, verilerinizin güvenliğini sağlamak için adımlar attı. Ancak, katılımcılara gönderilen e-postada bir virüs görünürse, Daedalus New Media Research bu sorunların sonuçlarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve katılımcılar hiçbir şekilde maddi veya diğer zararlar talep edemez.

Daedalus New Media Research, bir yıl içinde her paneliste gönderilecek davetiyelerin minimum veya maksimum sayısını garanti edemez.

İstatistiksel olarak yeterli sayıda katılımcı ankete yanıt verdiğinde, Daedalus New Media Research veya müşteri herhangi bir zamanda projeyi kapatma ve ankete herhangi bir yanıt vermeyi reddetme hakkına sahiptir.

Anket yanıtlarını kaydetme

Daedalus New Media Research, katılımcıların kişisel verilerine ek olarak, diğer bilgileri veya anketlere verilen yanıtları da saklar. Bu bilgiler özel iletişim bilgilerine, siyasi görüşlere vb. atıfta bulunabilir.

Daedalus Online topluluğundaki kişiler, Daedalus New Media Research’ün gelecekte istatistiksel kullanım için tüm bu bilgileri saklaması gerektiği konusunda hemfikirdir.

Herkesin kendisi hakkında saklanan veriler hakkında Daedalus New Media Research’ten bilgi isteme hakkı vardır. Ayrıca bu verilerin düzeltilmesini talep edebilir.

Verileri üçüncü bir tarafa aktarma

Daedalus Online topluluk üyeleri, Daedalus New Media Research’ün başka bir pazar araştırması firmasına bilgi ve anket yanıtları sağlaması gerektiği konusunda hemfikirdir. Ancak söz konusu pazar araştırma firması, kişinin adını, adresini veya diğer özel bilgilerini açıklamadan bu bilgileri yalnızca istatistiksel anlamda kullanacaktır.

Katılım koşulları

Daedalus New Media Research, panelin çalışma kurallarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Tüm üyeler bu konularda bilgilendirilecektir.

Puanları dönüştürün ve ödüllendirin

Bir katılımcı en az 1000 puan biriktirdiğinde bunları paraya çevirebilir. 100 puan bir euroya eşittir. Ödeme, ödeme günündeki resmi döviz kuru üzerinden ulusal para biriminde yapılacaktır.

Daedalus New Media Research, kişinin ankete yanlış yanıt verdiği, başkası adına yanıt verdiği veya katılım kurallarına uymadığı kanıtlanırsa, bir kişiye puan vermeme veya puanları geri çekme hakkını saklı tutar.

Bu site çerezler ve dijital parmak izi kullanır. Daedalus Online topluluğuna katılmayı kabul ederek, tanımlama bilgilerinin ve dijital parmak izinin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Mahremiyet

Anketlerden toplanan bilgiler gizlidir. Çevrimiçi anketlerin amacı, bireyler hakkında değil, gruplar hakkında istatistiksel bilgi toplamaktır. Bireysel düzeyde toplanan bilgiler hiçbir şekilde kamuya açıklanmayacaktır. Daedalus New Media Research, zaman zaman toplanan bilgileri başka bir pazar araştırma firmasına sağlayabilir, ancak bu firma bilgileri istatistiksel olarak da ele alır ve aynı gizlilik kurallarına tabidir.

Gönüllü katılım

Çalışmalara katılım gönüllüdür. Daedalus Online topluluk üyeliği, sizin doğrudan rızanıza dayalıdır. İstediğiniz zaman geri çekilme, bilgilerin tamamen veya kısmen silinmesini talep etmekte özgürsünüz.

Daedalus Online topluluğuna katılarak, anketlerimize katılmak için e-posta davetleri almayı kabul etmiş olursunuz.

Kişisel bilgilerinizi neden istiyoruz?

Topluluğumuzun bir üyesi olmak için küçük bir anket doldurmanız gerekmektedir. Bu vesileyle, sonraki anketlerle ilgili diğer bilgilerle birlikte kişisel bilgileri topluyoruz. Size anket davetiyeleri göndermek için e-posta adresinizi istiyoruz. Ad, adres, cinsiyet, doğum tarihi gibi istediğimiz bilgiler, hangi anketleri davet edeceğimizi seçmemize yardımcı olur.

Benimle ilgili kişisel verilerin işlenmesine itiraz etme ve silinmesini talep etme hakkım olduğu konusunda bilgilendirildim. Bu hakları kullanmak için çevrimiçi olarak e-posta adresine başvurabilirim. anket_ro@daedalusonline.eu VERİ İŞLEMEYİ REDDEDER. Benim de mahkemeye gitme hakkım var.

Topluluktan çekilme

Daedalus Online topluluğundan çıkmak isterseniz, şu adrese e-posta gönderebilirsiniz: anket_ro@daedalusonline.eu “ABONE OL” konusuyla.

Bilgilerinizin veritabanımızdan tamamen silinmesi için lütfen 5 iş günü bekleyin.

Veri güvenliği

Daedalus New Media Research, üyeleri tarafından sağlanan bilgileri güvenli bir sunucuda tutmak için her türlü çabayı göstermiştir. Veriler bir parola sunucusunda saklanır. Bu bilgilere yalnızca yetkili kişiler erişebilir. Bu bilgilere erişim, Daedalus New Media Research’ün birkaç çalışanı ile sınırlıdır.

Yasal Uyarı

Kanunen gerekli olduğunda kişisel bilgileri sağlamamız gerekebilir.

Çocukların çalışmalara katılımı

Daedalus New Media Research, ebeveynlerinin veya yasal temsilcilerinin izni olmadan 14 yaşın altındaki kişilerden veri toplamaz.

Reşit olmayan veya 14 yaşından küçük bir çocuğun kişisel verilerinizi izniniz veya rızanız olmadan aktardığını keşfeden bir ebeveyn veya yasal vasi iseniz, talebiniz üzerine bu verileri sileriz.Reşit olmayan verilerinizin silinmesini talep etmek, lütfen bir e-posta gönderin anket_ro@daedalusonline.eu reşit olmayan kişi tarafından sağlanan Kullanıcı adı ve / veya e-posta adresi ile.

Telif hakkı

Bu site Daedalus New Media Research’e aittir.

Katıldığınız tüm çalışmalar Daedalus New Media Research’ün veya müşterilerinin, bireylerin veya tüzel kişilerin mülkiyetindedir.

Tüm metinler, resimler, grafikler, filmler vb. için geçerlidir. Sitedeki veya çevrimiçi anketlerdeki materyallerin dönüştürülmesi, çoğaltılması, tercüme edilmesi, kaydedilmesi veya yayınlanması telif hakkı yasası tarafından yasaklanmıştır. Bu yasanın ihlali, Romanya devletinin yürürlükteki yasalarına göre cezalandırılabilir.