Kazananlar

Kampanya kazananları

Daedalus Online, anketleri tamamlama çabanızı takdir eder, böylece her zaman bir ödül kazanma şansınız olur. Burada Daedalus Online kampanyalarının tüm kazananlarını görebilirsiniz.

Data Campanie:

1 – 2021 verilen güncelleme kampanyasının kazananları – Her kazanan 500 LEI aldı

DC DANUT C.
FD FLORENTINA D.
NI NICOLETA I.
AF ANDREI F.
EM ELENA M.
DA DIANA A.
DG DOINA G.
CI CATALINA I.
ES EMANOIL S.
Son kazanan için tarihleri ​​bekliyoruz.
Son kazanan zamanında yanıt vermezse, başka bir kazanan kuracağız.

Görüşler Kazananlar

C

Bana verdiğin hediye için sana teşekkür etmek istiyorum. 13 Nisan'da kuponu aldım ve bugün sipariş edilen ürünleri aldım. 200 lei'lik bir kupon kazandığımı açıkladığınızda ilk başta biraz şüpheci davrandığımı itiraf etmeliyim. İmkansız dedim, bu bir eşek şakası ya da istenmeyen posta ... sonra anketi hatırladım ve dedim ki ... belki şanslıydım. Şu ana kadar hiçbir şey kazanmadım ve hatta bazıları için küçük bir miktar olan 200 lei'den bile daha azını kazanmadım ve fashiondays sitesinden herhangi bir şeyi seçebiliyor olmam... vay canına, günümü daha da güzelleştirdin. Ciddiyetiniz için teşekkürler!

Csilla

M

Her şeyden önce, hem hızlılığınız hem de ciddiyetiniz için ödül için teşekkür etmek istiyorum. Uzun zamandır internette geziniyorum ve posta kutum çağın başından beri var, hiçbir şey kazanmıyorum. Kupon kısa bir ömre sahipti [...] ev için bir elektrikli süpürge ve bir tost makinesi satın alarak.

Mentes

VP

Tableti sizden aldım ve ödül ve verimlilik için teşekkür etmek istiyorum. Ödül benim için büyük bir sürpriz oldu, tabii ki çok hoş! (...) Ciddiyetinizin sizi karakterize ettiğini ve itibarınızın hak edildiğini bir kez daha kanıtladınız.

Vasile Popescu

This site is registered on wpml.org as a development site.