O nasıl çalışır?

1
Bir hesap oluşturun

Panele buradan kaydolun. Tek yapman gereken bu. Birkaç hafta içinde kamuoyu yoklamaları için davetler almaya başlayacaksınız.

2
Çevrimiçi Anketleri yanıtlamaya başlarsınız

Anketleri tamamlarsınız ve tamamlanan her anket için puan alırsınız.

Anketi tamamlamak isteseniz bile (daha az sayıda) puan alırsınız, ancak başka türde bir kişi aradığımız için kalifiye olmazsınız.

3
Puanları paraya çevirin

1000 puan topladığınızda onları paraya çevirebilirsiniz. Para banka hesabınıza aktarılır. Çalışma kurallarını detaylı olarak görmek için buraya tıklayın.

4
Sadakat için Gold Club üyeliği

İlk takvim yılında davetlerin en az yarısına yanıt verirseniz, bir sonraki yıl otomatik olarak tüm avantaj ve ayrıcalıklarla birlikte Gold Club’a katılırsınız. Ayrıca yarışmalara ve ödüllere katılabilirsiniz. Buraya Tıkla.

Dikkat etmek!

Tavsiye kampanyalarının bir parçası olarak topluluğa katılan birini tavsiye ettiğinizde bile puan kazanabilirsiniz. İlk takvim yılında davetlerin en az yarısına yanıt verirseniz, bir sonraki yıl otomatik olarak tüm avantaj ve ayrıcalıklarla birlikte Gold Club'a katılırsınız.

Profilinizi doldurun.

Sizin hakkınızda ne kadar çok şey bilirsek, davetleri tamamlamanız için o kadar sık ​​davet edilirsiniz. Yılda bir kez, sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmeye çalıştığımız bir anket yapıyoruz. Tamamlayın ve çeşitli anketlere katılma şansınız artacaktır.

E-postaların
spam olmadığından emin olun

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet