Переваги

Бали, які ви
перетворюєте на гроші

За кожне пройдене опитування учасник отримуватиме певну кількість балів залежно від його довжини й складності. У кожному запрошенні до опитування ви знайдете інформацію про тривалість опитування, кінцевий термін його заповнення та, перш за все, кількість балів, які ви отримаєте за його повне або часткове заповнення.

Довжина анкетиКількість балів за заповнену анкетуПеретворення балів у гроші
До 3 хвилин30 балів0,30 євро
3-5 хвилин40 балів0,40 євро
6-10 хвилин50 балів0,50 євро
11-15 хвилин75 балів0,75 євро
16-20 хвилин100 балів1 євро
21-30 хвилин125 балів1,25 євро
Понад 30 хвилин150 балів1,50 євро

Коли респондент набере принаймні 1000 балів (10 євро), він може перетворити їх на гроші. 100 балів еквівалентні одному євро.

Якщо ви отримали запрошення взяти участь в опитуванні, а після його часткового проходження отримали повідомлення «Профіль недійсний», винагорода становить 20 балів. Наведемо приклад: опитуються респонденти з міста з населенням понад 50 000 жителів, віком від 35 до 45 років, щоб дізнатися їхню думку про характеристики автомобіля FORD. Ви отримаєте запрошення взяти участь в опитуванні, якщо ви з міста з населенням понад 50 000 жителів і належите до цього вікового діапазону, але якщо ви водій не FORD, а іншого типу автомобіля, ви не відповідаєте профілю, оскільки зворотний зв’язок необхідний лише від респондентів, які їздять на FORD і знають його особливості в деталях. У цій ситуації ви отримаєте 20 балів за час, витрачений на виконання кваліфікаційних питань. Це лише приклад, щоб зрозуміти, чому ви отримуєте опитування, але не можете заповнити їх повністю.

Довжина анкети розраховується шляхом попереднього тестування та являє собою середній час, необхідний для заповнення кількох анкет.

Для кожної особи, яка брала участь у дослідженні система автоматично оновить кількість балів протягом максимум 5 робочих днів після завершення цього опитування.

Daedalus New Media Research залишає за собою право змінювати систему балів у будь-який час відповідно до потреб ринку. Інформацію буде відображено на сайті.

Конкурси й призи

Дізнайтеся про призи, які ви можете отримати, ставши учасником спільноти Daedalus Online.

 

КВАРТАЛЬНИЙ РОЗІГРАШ:

В ньому можуть брати участь респонденти, які приєднаються до спільноти Daedalus Online протягом періоду кампанії та заповнять опитування. Якщо ви зареєструєтеся, у вас є шанс виграти один із чотирьох призів вартістю 100 євро (1 приз на 100 євро кожні 3 місяці).