ПЕРЕВАГИ

Окуляри, які ви робите
перетворитися на гроші

За кожне виконане опитування кожна особа отримає певну кількість балів залежно від довжини та складності анкети.

Довжина анкети№ Окуляри анкети заповненіКонвертуйте бали в гроші
До 3 хвилин30 балів0,30 євро
3-5 хвилин40 балів0,40 євро
6-10 хвилин50 балів0,50 євро
11-15 хвилин75 балів0,75 євро
16-20 хвилин100 балів1 євро
21-30 хвилин125 балів1,25 євро
Через 30 хвилин150 балів1,50 євро

Коли респондент набере хоча б 1000 балів (10 євро), він може перетворити їх на гроші. 100 балів еквівалентно одному євро.

Якщо ви отримали запрошення взяти участь в опитуванні, і після часткового його заповнення ви отримали повідомлення «Невідповідний профіль», винагорода становить 20 балів.

Довжина анкети розраховується шляхом попереднього тестування і являє собою середню тривалість заповнення кількох анкет.

Якщо особа не відповідає умовам для участі в опитуванні (наприклад, не є водієм Ford), то ця особа отримає 20 балів.

Для кожної особи, яка брала участь у дослідженні, система автоматично оновить кількість балів протягом максимум 5 робочих днів після заповнення цього опитування.

Daedalus New Media Research залишає за собою право змінювати систему балів у будь-який час, залежно від вимог ринку. Інформація буде відображена на сайті.

Конкурси та призи

Тут приз присвячений тим, хто хоче зареєструватися в нашій спільноті, тим, хто вже зареєстрований раніше терміну, не потрапляє в цей конкурс.

МІСЯЧНИЙ ТОМБОЛ:

Респонденти мають шанс виграти один із п’яти місячних призів вартістю 100 леїв кожен. В основному, якщо вони відповідають хоча б на одне опитування на місяць, вони автоматично беруть участь у лотереї, але чим більше опитувань вони заповнять за місяць, тим більше їхні шанси на перемогу. Щомісяця ми маємо 5 переможців, яким ми надсилаємо по 100 леїв банківським переказом, якщо вони нам відповідають, звичайно.

Правила конкурсу такі: https://ro.daedalusonline.eu/concursuri/26-concurs-lunar

ПРИЗ ВИБІРУ – МАКСИМАЛЬНА ВАРТІСТЬ 2500 LEI:

Тут у них є шанс виграти приз вартістю максимум 2500 LEI, з якого вони можуть вибрати: 1 підписка на Regina Maria / 1 рік для трьох осіб (сім’я); або PS5; або електросамокат; або телевізор; або розумний годинник; або системою HomeCinema.

Золотий клуб

Якщо ви виконали принаймні половину запрошень, які отримали протягом одного року, ви маєте право на участь у Gold Club наступного року.

Ми хочемо винагородити старанність та відповідальність, з якою ви заповнюєте анкети, пропонуючи привілеї, які отримають лише ті, хто в цій обраній спільноті:

  1. Кожного разу, коли ви знімаєте гроші, ви отримуватимете додатковий бонус у розмірі 10% від суми, виведеної в цьому році
  2. Ви автоматично отримуєте право на розіграш золотих злитків раз на два роки
  3. Ви отримаєте більше балів, якщо порекомендуєте друзів приєднатися до спільноти Daedalus Online
  4. Ви отримаєте цікаві проекти, які вимагають великої відповідальності та уваги, але які отримують більше балів.
  5. Ви одними з перших вирішуватимете, хороша реклама чи ні, чи заслуговує новий продукт з’явитися на ринку тощо.
  6. І останнє, але не менш важливе, ви будете користуватися всіма перерахованими вище перевагами та продовжуватимете брати участь у щомісячних та щорічних розіграшах.