Korzyści

Punkty, które robisz
zamienić w pieniądze

Za każdą wypełnioną ankietę każda osoba otrzyma liczbę punktów, uzależnioną od długości i trudności ankiety.

Długość kwestionariuszaNr. Wypełnione punkty kwestionariuszaZamień punkty na pieniądze
Do 3 minut30 punktów0,30 euro
3-5 minut40 punktów0,40 euro
6-10 minut50 punktów0,50 euro
11-15 minut75 punktów0,75 euro
16-20 minut100 punktów1 euro
21-30 minut125 punktów1,25 euro
W ciągu 30 minut150 punktów1,50 euro

Gdy respondent uzbiera co najmniej 1000 punktów (10 euro), może je zamienić na pieniądze. 100 punktów to równowartość jednego euro.

Jeśli otrzymałeś zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie, a po jej częściowym wypełnieniu dostałeś komunikat „Nieodpowiedni profil”, nagroda wynosi 20 punktów.

Długość kwestionariusza jest obliczana na podstawie testów wstępnych i reprezentuje średni czas wypełnienia kilku kwestionariuszy.

Jeśli osoba nie spełnia warunków udziału w badaniu (np. nie jest kierowcą Forda), otrzyma 20 punktów.

Dla każdej osoby, która wzięła udział w badaniu, system automatycznie zaktualizuje liczbę punktów w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od wypełnienia tej ankiety.

Daedalus New Media Research zastrzega sobie prawo do zmiany systemu punktowania w dowolnym momencie, w zależności od wymagań rynku. Informacje zostaną wyświetlone na stronie.

Konkursy i nagrody

Tutaj nagroda jest dedykowana tym, którzy chcą zarejestrować się w naszej społeczności, tym, którzy są już zarejestrowani przed okresem, nie włączą się do tego konkursu.

TOMBOL MIESIĘCZNY:

Respondenci mają szansę wygrać jedną z pięciu miesięcznych nagród o wartości 100 lei każda. Zasadniczo, jeśli odpowiedzą przynajmniej na jedną ankietę miesięcznie, automatycznie biorą udział w loterii, ale im więcej ankiet wypełnią w ciągu miesiąca, tym większe mają szanse na wygraną. Każdego miesiąca mamy 5 zwycięzców, do których wysyłamy po 100 lei przelewem bankowym, oczywiście jeśli nam odpowiedzą.

Zasady konkursu to: https://ro.daedalusonline.eu/concursuri/26-concurs-lunar

NAGRODA WYBORU – WARTOŚĆ MAKSYMALNA 2500 LEI:

Tutaj mają szansę wygrać nagrodę o wartości maksymalnie 2500 LEI, z której mogą wybierać: 1 subskrypcja Regina Maria / 1 rok dla trzech osób (rodzina); lub PS5; lub skuter elektryczny; lub TV; lub smartwatch; lub system HomeCinema.

Złoty klub

Jeśli wypełniłeś co najmniej połowę zaproszeń otrzymanych w ciągu jednego roku, kwalifikujesz się do Złotego Klubu w następnym roku.

Chcemy wynagrodzić pracowitość i odpowiedzialność, z jaką wypełniasz ankiety, oferując przywileje, które otrzymają tylko osoby z tej wybranej społeczności:

  1. Za każdym razem, gdy wypłacasz pieniądze, otrzymasz dodatkowe 10% premii w stosunku do kwoty wypłaconej w tym roku
  2. Automatycznie kwalifikujesz się do losowania co dwa lata ze sztabkami złota
  3. Otrzymasz więcej punktów za polecanie znajomych do dołączenia do społeczności Daedalus Online
  4. Otrzymasz ciekawe projekty, które wymagają dużej odpowiedzialności i uwagi, ale są nagradzane większą liczbą punktów.
  5. Będziesz jednym z pierwszych, którzy zdecydują, czy reklama jest dobra, czy nie, czy nowy produkt zasługuje na pojawienie się na rynku itp.
  6. Wreszcie, będziesz cieszyć się wszystkimi powyższymi korzyściami i będziesz nadal uczestniczyć w miesięcznych i rocznych loteriach.