Як це працює?

1
Створити аккаунт

Зареєструйтеся на панель тут. Це все, що вам потрібно зробити. Через кілька тижнів ви почнете отримувати запрошення на опитування.

2
Ви починаєте відповідати на онлайн-опитування

Ви заповнюєте анкети та отримуєте бали за кожну заповнену анкету.

Ви отримуєте (меншу кількість) балів, навіть якщо хочете заповнити анкету, але не відповідаєте вимогам, тому що ми шукаємо іншу людину

3
Перетворіть бали в гроші

Зібравши 1000 балів, ви зможете перетворити їх на гроші. Гроші перераховуються на ваш банківський рахунок. Щоб ознайомитися з правилами експлуатації детально, натисніть тут.

4
Членство в Золотому клубі для лояльності

Якщо ви відповісте принаймні на половину запрошень протягом першого календарного року, ви автоматично приєднаєтеся до Gold Club наступного року з усіма перевагами та привілеями. Крім того, ви можете брати участь у конкурсах та призах. Натисніть тут.

Стережись!

Ви можете заробляти бали, навіть якщо рекомендуєте когось, хто приєднується до спільноти в рамках своїх реферальних кампаній. Якщо ви відповісте принаймні на половину запрошень протягом першого календарного року, ви автоматично приєднаєтеся до Gold Club наступного року з усіма перевагами та привілеями.

Заповніть свій профіль.

Чим більше ми знаємо про вас, тим частіше вас запрошуватимуть виконувати запрошення. Раз на рік ми проводимо анкету, за допомогою якої ми намагаємося дізнатися про вас більше. Заповніть його, і ваші шанси взяти участь у різноманітних опитуваннях зростуть.

Переконайтеся, що ваші листи не є спамом

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet