Jak to funguje?

1
Vytvořit účet

Přihlaste se do panelu zde. To je vše, co musíte udělat. Za pár týdnů vám začnou chodit pozvánky do průzkumů veřejného mínění.

2
Začnete odpovídat na online průzkumy

Vyplňujete dotazníky a za každý vyplněný dotazník získáváte body.

Získáváte (menší počet) bodů, i když chcete dotazník vyplnit, ale nesplňujete podmínky, protože hledáme jiný typ člověka

3
Proměňte body v peníze

Když nasbíráte 1000 bodů, můžete je proměnit v peníze. Peníze jsou převedeny na váš bankovní účet. Chcete-li zobrazit podrobný provozní řád, klikněte zde.

4
Členství v Gold Clubu za věrnost

Pokud v prvním kalendářním roce odpovíte alespoň na polovinu pozvánek, v následujícím roce se automaticky stanete členem Gold Clubu se všemi výhodami a výhodami. Kromě toho se můžete zapojit do soutěží a cen. Klikněte zde.

Dávej si pozor!

Body můžete získávat, i když doporučíte někoho, kdo se připojí ke komunitě v rámci jejich doporučujících kampaní. Pokud v prvním kalendářním roce odpovíte alespoň na polovinu pozvánek, v následujícím roce se automaticky stanete členem Gold Clubu se všemi výhodami a výhodami.

Vyplňte svůj profil.

Čím více o vás víme, tím častěji budete vyzváni k dokončení pozvánek. Jednou ročně máme dotazník, ve kterém se o vás snažíme zjistit více. Vyplňte jej a vaše šance na účast v různých průzkumech se zvýší.

Ujistěte se, že e-maily
nejsou spam

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet