Jak to funguje?

1
Vytvořte si účet

A zde se připojte k panelu. To je vše, co musíte udělat. Za pár týdnů vám začnou chodit pozvánky k průzkumům.

2
Začněte odpovídat na online průzkumy

Vyplňujete dotazníky, za každý vyplněný dotazník získáte body.

Získáte (nějaké) body, i když budete chtít dotazník vyplnit, ale nebudete splňovat podmínky, protože hledáme jiný typ člověka.

3
Zpeněžte své body

Když nasbíráte tisíc bodů, můžete je proměnit v peníze. Peníze půjdou na váš bankovní účet. Pro zobrazení informací o platbě klikněte zde.

 

4
Soutěže a ceny

Daedalus Online pořádá různé soutěže, kde máte šanci vyhrát různé ceny losováním.

 

Zůstaňte na místě.

Body můžete získat, i když v rámci kampaně doporučit přátelům někomu doporučíte, aby se ke komunitě připojil. Tyto kampaně probíhají dvakrát ročně.

Vyplňte svůj profil.

Čím více toho o vás víme, tím častěji budete vyzváni k vyplnění pozvánek. Jednou ročně máme dotazník, kde se o vás snažíme zjistit více. Vyplňte jej, zvýšíte tím své šance na účast v různých průzkumech.

Ujistěte se, že se e-maily
nedostávají do spamu

Pravidelně kontrolujte složku SPAM. Pozvánky na průzkum mohou také v této složce skončit, ne vždy se objevují v hlavní doručené poště. Pokud se někdy v této situaci ocitnete, doporučujeme přesunout e-mail od nás do hlavní složky. Aby vám neunikla příležitost zúčastnit se průzkumů, můžete si naši adresu uložit do svého adresáře. Pokud potřebujete pomoc při uložení adresy do adresáře, napište nám e-mail, abychom společně našli nejvhodnější způsob uložení pro doménu, kterou používáte.