Jak to działa?

1
Utwórz konto

Zapisz się do panelu tutaj. To wszystko, co musisz zrobić. Za kilka tygodni zaczniesz otrzymywać zaproszenia do sondaży.

2
Zaczynasz odpowiadać na ankiety online

Wypełniasz ankiety i otrzymujesz punkty za każdy wypełniony kwestionariusz.

Otrzymujesz (mniejszą liczbę) punktów nawet jeśli chcesz wypełnić ankietę, ale nie kwalifikujesz się, ponieważ szukamy innego typu osoby

3
Zamień punkty na pieniądze

Po zebraniu 1000 punktów możesz je zamienić na pieniądze. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Aby zobaczyć szczegółowe zasady działania, kliknij tutaj.

4
Członkostwo w Gold Club za lojalność

Jeśli odpowiesz na co najmniej połowę zaproszeń w pierwszym roku kalendarzowym, automatycznie dołączysz do Gold Club w następnym roku, ze wszystkimi korzyściami i przywilejami z tym związanymi. Dodatkowo możesz brać udział w konkursach i nagrodach. Kliknij tutaj.

Uważaj!

Możesz zdobywać punkty, nawet jeśli polecisz kogoś, kto dołącza do społeczności w ramach kampanii poleceń. Jeśli odpowiesz na co najmniej połowę zaproszeń w pierwszym roku kalendarzowym, automatycznie dołączysz do Gold Club w następnym roku, ze wszystkimi korzyściami i przywilejami z tym związanymi.

Wypełnij swój profil.

Im więcej o Tobie wiemy, tym częściej będziesz zapraszany do realizacji zaproszeń. Raz w roku mamy ankietę, w której staramy się dowiedzieć więcej o Tobie. Wypełnij go, a Twoje szanse na udział w różnych ankietach wzrosną.

Upewnij się, że e-maile
nie są spamem

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet